JAKI NAJLEPSZY lcd 65 cali 5500-7000 max 7500

balas.1985

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 5,5 x 4,5m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5 -4,5 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? zazwyczaj 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? raczej na wprost, lekki kąt z fotela
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? w dzień cały czas, są ciemne rolety wiec jest ciemno
7. Jaki masz obecnie telewizor? Toshiba 42 i philips 40 chyba cali nie pamiętam modeli około 8 letnie
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? aby w tej cenie był jak najlepszy
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?obecnie upc dokupię netflixa a za rok chyba nc + bo tylko oni mają 4K
10 .Jakie urządzenia? z telewizorem zamierzam kopić xbox one x
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ze względu na zmianowy czas pracy może być nawet 10 -14 godz
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? czasami tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy sport programy informacyjne
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? może się zdarzyć ze może to być 7 godz dziennie ale mogę nie odpalić konsoli przez 2 tyg
16. Preferencje co do marki? nie mam
17. Preferencje co do wielkości? raczej 65
18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup 5500 -7000 max 7500
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? raz na 7-10 lat
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? tak



Witam mam mętlik w głowie nie wiem czy wybrać qleda q6 q7 sony xf9005 może panasonic fx780 raczej bym się zastanawiał nad qled albo sony,

dzięki z góry i pozdrawiam
 

balas.1985

New member
Weszła fajna cena QE65Q7FNA 6999, QE65Q8FNA za 7499 co wy na to?? No i ten sony xf9005 że stała cena 6899Jeszcze 5 rat gratis bo inny sprzęt biorę.
 

balas.1985

New member
witam byłem dzisiaj jeszcze w euro i nagrałem kilka klipów 4k na 2 peny i porównałem sobie sony xf9005 z Samsung QLED Q6FNA ponieważ nie mieli q7 ale różnica w cenie jest sony 6900 a qled 5900. Sony może i ma lekko lepszy obraz czerń, kontrast, ale za to działanie systemu android mnie przeraża - wolny, ( może nie miał aktualizacji jeśli jakaś była w ogóle) 2 razy się zawiesił i resetował, jeżeli chodzi o qleda obsługa znacznie łatwiejsza intuicyjna, przewijanie i inne opcje przyjemnie działają, nie tak jak w sony.
Poza tym w sony widoczne i to dosyć mocno skakanie obrazu brak płynności obrazu wcześniej porównywałem Sony KD-XF8505 i xf9005 to ten 8505 w ogolę nie nadawał się do oglądania dynamicznych scen
9005 już lepiej sobie radził ale przy tym qledzie nie ma rewelacji, a dużo gram na konsoli i oglądam filmów akcji, katastroficznych. Sam już nie wiem co robić bo z jednej strony szanuje i preferuje markę sony a z drugiej przerażają mnie te niedociągnięcia. Samsunga miałem z 8 lat temu i się sfajczyła płyta główna, ale wiem na to nie ma zasady....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To brałbym już Oleda 65HL9000 za 7499 zł z pakietem.
Z LCD Sony 6XF9005 za 6499 zł.
 
Do góry