Samsung 49NU7172 vs. Lg 50UK6300

gizas

New member
Witajcie!
Proszę o sugestie w kwestii wyboru tv spośród dwóch modeli - Samsung 49nu7172 lub Lg 50uk6300?


Chciałem znaleźć w sklepie oba podłączone tv, żebym mógł ocenić obraz, ale niestety nigdzie takiego zestawienia nie spotkałem. Widziałem za to 65nu7172 i uważam, że obraz ma bardzo ładny.
Natomiast jeśli chodzi o różnice to jedyne co trochę mnie boli to fakt braku dekodera DTS w Samsungach (pocieszające jest to, że model za 3,5k też go nie posiada...), mam android boxa, więc to teoretycznie nie jest problem, chociaż jakiś niesmak pozostaje.
No i ten LG nie dość, że ma DTS, ma też bluetooth to można go jeszcze doposażyć w magic remote, więc niby wysuwa się na prowadzenie. Ale jakoś sercem bliżej mi do Samsunga tym bardziej, że i telefon mam tej marki.
Dlatego miałem nadzieję, że może obraz rozwiąże problem, bo w którymś z nich będzie wyraźnie lepszy/gorszy.

Jeśli ktoś zechciałby się wypowiedzieć w tym temacie to będzie mi bardzo miło :)


A czy ktoś się orientuje czy po podłączeniu do tych tv klawiatury/myszy na bluetooth przez USB, tv będzie je wykrywał i w aplikacjach smart (głównie chodzi o przeglądarkę) będzie można z nich korzystać??


Z góry dziękuję za pomoc i sugestie! :popcorn:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To łapiesz się na znacznie lepsze modele i to pod względem jakości jak i wyposażenia.:
- Toshiba 49U78 za 1899 zł
- TCL 49C70 za 1899 zł
- Philips 50PUS6703 za 1799 zł
- TCL 50DP660 za 1899 zł
- LG 50 UK6500 za 1799 zł
 
Do góry