Nowy tv 32-42' dla babci.

Salas_

New member
Witam.

Potrzebuję kupić nowy telewizor LED (chyba?!) dla babci (mile widziane full HD, WiFi z myślą o wnukach) żeby odbierał cyfrowe kanały, bo zabrali jej w starym pudle TVP 1, TVP 2 i jakieś tam inne. [emoji16]

Miałem wybrać coś z 32' ale po zastanowieniu chyba większy byłby lepszym wyborem...
Co byście mogli polecić do 1100 zł - mogę dołożyć do tej kwoty jeśli będzie coś lepszego w trochę większej cenie.

W media Markt i euro rtv byłem to dużego wyboru w tym budżecie nie ma... Zresztą liczę bardzo na waszą pomoc.
Może być to zakup w sklepie stacjonarnym jak i online.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam [emoji3577]
8cf97ee163817e34e378d8accbd58fea.jpg
9d4a2e0c2b696877f190335c1cc7558c.jpg
fbcf636baf197bb7a23081d7c8c332fc.jpg
be020ddc620f8021c29ead729c502b09.jpg
1dd80aca5ace22f1f6d101faf34a87da.jpg


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Salas_

New member
Toshiba 43L1733DG, masz ja w Carrefourze w promo za 999 zł.

Ew. moglbys zaryzykowac https://allegro.pl/oferta/telewizor-tv-sharp-48-lc-48cfe4042e-fhd-led-7841245661, Sharp wiec masz gwarancje conajmniej dobrego audio, tylko cena podejrzanie atrakcyjna ale pisze ze nowy, mozesz sobie przedzwonic i popytac w razie czego zawsze masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, aczkolwiek sprzedajcy ma b.dobre opinie.
Warto brać tego z Carrefoura? Nie mam u siebie go, ale widzę, że zamówić można. Czy lepiej przedzwonić o tego sharpa?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
No właśnie tyłko cena coś za piękna... W Carrefourze też on jest za 1369 zł. Napisałem do sprzedawcy, ale sceptycznie podchodzę do super ofert. [emoji2955] Zobaczymy co odpisze.

Może ktoś jeszcze coś poleci. [emoji482]

Edit / chociaż w Media Expert jest on za 1199 zł... Dostępny w niektórych sklepach stacjonarnych. U mnie niestety nie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Salas_

New member
Panowie, a może coś godnego polecenia z Media Markt, Expert, Euro Rtv czy jakiś inny stacjonarny sklep... W tym tygodniu chciałbym jej go kupić.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
Powiem Ci, że teraz ma stare pudło i tam chyba z 22 cale są. Przegiąłem z ty mi 4m... 3 metry ma do TV, więc 40-42' git będą.

Taką wiadomość dostałem od sprzedawcy tego Sharpa:

"
Witam
Sprzęt był włączany jedynie w celach sprawdzenia czy jest w stanie sklepowym pod względem technicznym jak i wizualnym (likwidacja magazynu).Po paru min sprawdzeniu został spowrotem spakowany do kartonu"

Co myślicie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy 4m i 40" to babcia chyba z lornetką będzie siedziała i oglądała.
Kupuj największy w danym budżecie.

Dokładnie, jakieś dziwny mit panuje, że jak "babcia", to wystarczy mały, a jest wręcz przeciwnie.
Babcie są przyzwyczajone do małych przekątnych, bo w takich ułomnych czasach technologicznych się chowały, ale jak chcesz polepszyć komfort starszej osoby, to atakuj 55".
Najpierw będzie "za duży", a po tygodniu będzie przeszczęśliwa.
40" jest za mały, a kupiłbym pierwszy lepszy z brzegu który świeci "jasno i wyrażnie" i ma w miare sensownego pilota.
 
Ostatnia edycja:

k3lt

New member
Powiem Ci, że teraz ma stare pudło i tam chyba z 22 cale są. Przegiąłem z ty mi 4m... 3 metry ma do TV, więc 40-42' git będą.

Taką wiadomość dostałem od sprzedawcy tego Sharpa:

"
Witam
Sprzęt był włączany jedynie w celach sprawdzenia czy jest w stanie sklepowym pod względem technicznym jak i wizualnym (likwidacja magazynu).Po paru min sprawdzeniu został spowrotem spakowany do kartonu"

Co myślicie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Bierz tego Sharpa, przy takiej odleglosci do TV rozmiar powinien byc priorytetem bo nawet "48 bedzie za maly.
 

Salas_

New member
Szkoda, że nie będę mógł sprawdzić podświetlenia matrycy itp przed wysyłką, dlatego wolałbym sklep stacjonarny... No ale jak mówicie, że to będzie najlepszy wybór to może warto zaryzykować...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
No to ustalone, że 43'' to minimum, ale jaki model... Bo waham się z tym Sharpem...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
Dziękuję. Trochę ponad budżet, ale może warto się zastanowić nad nim skoro jest dobrym modelem :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
To chyba się skuszę na niego [emoji848] [emoji482][emoji482]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry