55-60 cali do 3000zł. Matryca VA

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich członków forum jest specjalna oferta z kalibracją i są dostępne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To stary model - nie ma i nie będzie.
Jest 65NU8042 za 4599 zł z pakietem.
DO 3 tyś na Va - TCL 65P60 za 3099 zł z pakietem.
 

Farcoran

New member
Ok. Jak ten TCL ma się w porównaniu do bardziej znanych Marek.
Może 4500to dla mnie za dużo ale moglibyśmy budżet nagiąć to 3600zl. Czy coś tu nam się na matrycy VA pokaże fajnego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 3599 zł masz :

- TCL 65C70 za 3399 zł
- Philips 65PUS6703 za 3250 zł
- LG 65UK6400 za 2899 zł
- TCL 65DP660 za 3399 zł
- Philips 65PUS7303 za 3699 zł
- LG 65 UK6500 za 3450 zł
Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację gratis, wtyczki, dostawę.
TCL ma wysoki kontrast, Głośniki JBLa, Obsługę głosem, Androida 8,0, Wtyczki, pilot głosowy, niki Input Lag.
 

Farcoran

New member
O to już fajne zestawienie. Możesz się wypowiedzieć z własnego doświadczenia który z nich wypada najlepiej póz względem matrycy (czerni i głębokich kolorów) podświetlenia i pełnego hdr.

Ktoś ma i poleca tcl?
Pytanie czy philips zrobił cis z softem bo rodzice kupili dwa lata temu jakiś model philipsa nie dali mało, a sofy chodzi tak tragicznie ze listę programów wczytuje minutę nie mówiąc o youtubie i innych apkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Duch87

New member
Bez reklam
Nowe Philipsy działają bez żadnych problemów. Wszystko co się działo z oprogramowaniem zniknęło.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też zostałbym z Philipsem.
Masz nieporównywalnie większe multimedia, więcej aplikacji.
 

Farcoran

New member
Nie wiem dlaczego ale ciągnie mnie w kierunku samsunga. 55cali w dobrej cenie 3tys i biorę. :D tylko ze powoli uciekają ze stanów magazynowych.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

timonek

Member
Bez reklam
Nie wiem dlaczego ale ciągnie mnie w kierunku samsunga. 55cali w dobrej cenie 3tys i biorę. :D tylko ze powoli uciekają ze stanów magazynowych.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miales juz 65 kupowac i z szedles na mniejszy ;), ja na twoim miekjscu wzialym tego 65nu7172 np. Ja mam mniejsza wersje ktos z forum kupil wieksza wersje i kazdy zadowolony. Jak na podstawowoe tv obraz dobry jest. W sklepie nigdy nie zobaczysz jaka ma czern, a reszta parametrow jest ustawiona w tv na brdzo intensywne itp ( co nie znaczy naturalne ). Wiec to ze obraz jest zaniebieszczony jakby top nie wina oswietlenia w sklepie tylko ustawenia parametrow w tv gdzie biel nie jest biala tylko wpada w niebieski.
 

Farcoran

New member
Miales juz 65 kupowac i z szedles na mniejszy ;), ja na twoim miekjscu wzialym tego 65nu7172 np. Ja mam mniejsza wersje ktos z forum kupil wieksza wersje i kazdy zadowolony. Jak na podstawowoe tv obraz dobry jest. W sklepie nigdy nie zobaczysz jaka ma czern, a reszta parametrow jest ustawiona w tv na brdzo intensywne itp ( co nie znaczy naturalne ). Wiec to ze obraz jest zaniebieszczony jakby top nie wina oswietlenia w sklepie tylko ustawenia parametrow w tv gdzie biel nie jest biala tylko wpada w niebieski.

Kasa odłożona w weekend zakup telewizora.

Proszę o ostatnią radę bo jestem zdecydowany na NU8072 55cali ale mam z tyłu głowy dylemat czy warto dawać taka różnice w cenie czy może NU7472 będzie wystarczający dla mnie a cena o 1000 mniejsza.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Ja bym brał już serie 8 a nie 7 . Co do ceny nie 1000 zł a 500- 600 zł tylko różnica
 
Ostatnia edycja:

timonek

Member
Bez reklam
No roznica to 700zl miedzy 7472 a 8042, ceny tez sie co jakis czas zmieniaja.
A czemu akurat 7472 a nie np 7172. Ale twoj wybor mozesz brac i 8042 chodz wolalbym wiekszy jednak, jak nie jestes nie wiadomo jak wymagajacym zwyklym uzytkownikiem to i najtansze modele cie zadowola naprawde. Wszystko zalezy od uzytkownika.
 
Do góry