czy 65 cali do 4k PLN ma sens?

Grzegorz68

New member
Jeszcze znalazłem taki w podobnej kwocie: SAMSUNG UE65NU 7472, jak on się ma w stosunku do wspomnianych LG?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma ukrytych wad. Chodziło o inną opiekę od LG polska.
LG ma lepsze wyposażenie i większe możliwości.
Ale obydwa są ok.
 

JejoX

New member
Cześć,

W cenie do 3500zl max 4000zl zostałem poproszonyvprzez rodzinę do znalezienia jakiegoś w miare przyzwoitego LCD w rozmiarze 65".Do tej pory korzystali z plazmy Panasonica 42", TV gra głównie wieczorami oglądany na wprost a zatem myślę o VA. Oprócz boksu czy mma sportu nie oglądają. Głównie filmy, netflix itp

Czy moglibyście mi pomóc? Moja wiedza o rynku TV jest z 2017 roku:niewiem:

Czy coś w tym budżecie na VA
 

timonek

Member
Bez reklam
Cześć,

W cenie do 3500zl max 4000zl zostałem poproszonyvprzez rodzinę do znalezienia jakiegoś w miare przyzwoitego LCD w rozmiarze 65".Do tej pory korzystali z plazmy Panasonica 42", TV gra głównie wieczorami oglądany na wprost a zatem myślę o VA. Oprócz boksu czy mma sportu nie oglądają. Głównie filmy, netflix itp

Czy moglibyście mi pomóc? Moja wiedza o rynku TV jest z 2017 roku:niewiem:

Czy coś w tym budżecie na VA
To jakis samsung wybierz bedzie ok i bedzie na va. Jak na ta kase to sa dobre tv. Sam mam i nie narzekam bardzo fajny sprzet przenioslem sie z plazmy i jest duzo lepiej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że ma sens.
Jest teraz specjalny program pilotażowy dla niebieskich gdzie sam wybierasz ceny. Podaj na PW maila do siebie to Ci wyślę.
 

JejoX

New member
Szukając 65" w budżecie znalazłem takie modele:

TCL 65EP660

PHILIPS 65PUS7304

LG LED 65UM7610

Panasonic TX-58GX830E

Samsung UE65NU7402

Sony KD-65XF7596

Nie jestem pewien które są na matrycy VA. Co sądzicie o powyższych?
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Brałbym tego Panasonic-a 58 cali , tego producenta w ciemno polecę bo dla mnie produkuje najlepsze telewizory i przede wszystkim upłynniacze ma najlepsze ze wszystkich telewizorów.telewizory wszystkich producentów w rozmiarze 58 cali to modele na matrycy VA
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 65EP660 - VA
TCL 65EP680 - VA
PHILIPS 65PUS7304 - VA
LG LED 65UM7610 IPS
Samsung UE65NU7402 - VA
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Brałbym Philips 65PUS7304 na pewno zaletą jest 3gb ram z tego co pamiętam , to dużo jeśli chodzi o android tv i wystarczy.
 
Do góry