Opinie i alternatywa dla LG 65SK8500

dmk84

New member
Witam
Od jakiegoś czasu rozglądam sie za tv 65cali.
Posiadam teraz LG 55LF652 i jestem zadowolony.
Po przeczytaniu kilku tematów na chwilę obecną skłaniam się kolejny raz ku LG.
W nowych tv odstraszają mnie trochę różnego rodzaju problemy: zawiechy tv,plamy i inne cuda na matrycach,kiepska plynnosc,
Co mi po mega dobrym obrazie jak tv będzie robił różnego rodzaju psikusy.
Od nowego tv wymagam stabilnego systemu,bezproblemowego odtwarzania różnych formatów audio i video,przyzwoitego obrazu,dobrego skalowania sygnału SD
Nie potrzebuję rozbudowanego smarta,androidów,kodi i co tam jeszcze jest- wystarczy bezproblemowa obsługa YouTube. Żadna konsola nie będzie podłączana więc funkcje gamingowe można pominąć.

Rozważam jeszcze modele:
Samsung serii nu8000
Sony fx8505
no i LG sk8500

Jak wypada ten LG na tle konkurencji?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli jesteś faktycznie zadowolony z tego LG , SK9500 będziesz zauroczony pod każdym względem.
Z tymi co podałeś wygrywa w "cuglach".
Jak będziesz niebieski masz też specjalną cenę.
 

dmk84

New member
A co z modelem sk8500?
Czytałem że niewiele ustępuje sk9500.
Kiki pytałem na PW przed świętami o cenę tego sk8500 i było dla mnie wtedy poza budżet ale postanowiłem odczekać i dołożyć ! Mam nadzieję że jest jeszcze dostępny u ciebie!?
 

dmk84

New member
Masz tego 65sk8500 trochę sztuk na stanie?
Jak dobrze pójdzie kasę zbiore do końca msc. A jak pójdzie jeszcze lepiej to w przyszłym tyg.
 

dmk84

New member
Jak tam kiki ceny w nowym roku na te LG ?
Ile za 65SK8500?
Ile za 65SK9500?
Kasa będzie w tym tyg i płatność gotówką przy odbiorze.
Co dokładnie jest w pakiecie dla niebieskich?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny masz jeszcze stare co podałem.
Nowe idą wyższe do 10%.
Oczywiście z LG Polska.
Nie poganiam ale towaru wystarczy max na tydzień.
 

dmk84

New member
Warto dokładać do sk9500? Porównywałes je bezpośrednio? Duża różnica w obrazie czy w sk8500 jest wystarczająco dobrze?
Pisałeś że kalibracja gratis więc sprawdzisz matryce tv po względem równomierności podświetlenia itp?
Jak do tych LG ma się Sony xf9005? Duużo lepszy czy porównywalny?
Kasa powinna dzisiaj być,czekam na przelew i dzialamy:smile:
 

eckonom

New member
Ceny masz jeszcze stare co podałem.
Nowe idą wyższe do 10%.
Oczywiście z LG Polska.
Nie poganiam ale towaru wystarczy max na tydzień.

Kiki, czyli ceny SK8500 i SK9500 idą w górę?? jak to możliwe? wydawało mi się że im bliżej nowych modeli na 2019 te powinny iść raczej w dół a nie w górę..... :x
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety idą w górę.
Sprawdź choćby na ceneo i bedą jeszcze droższe.
I nie tylko LG. Święta się skończyły i muszą zacząć zarabiać.
 

dmk84

New member
Na pewno coś napisze ale trzeba będzie mieć na uwadze że to kolejny i już 4 LG w moim domu i matryca ips. Szukałem czegoś na va ale po przeanalizowaniu wad i zalet różnych tv ponownie wybrałem LG. 3 lata temu było to samo, miał być Samsung h6400 ale odstraszyły mnie problemy z matrycą(kurz) a teraz brak DTS i problemy z plikami.
 

eckonom

New member
Ja mam stara toshibe regze 40 cali wiec w sumie czy padnie na NU8042 czy SK9500 czy 8500 lub nawet 8100 to skok dla mnie bedzie ogromny, w LG starsznie kusi mnie AI z obsluga j. Polskiego w koncu bym miał spokój z ustawianiem Youtube, dzieci same by mówiły telewizorowi co chcą sobie włączyć :D
 

dmk84

New member
Powiem ci że sam pilot magic robi robotę!
U mnie młody jak poszedł do pierwszej klasy i poznał kilka literek to sam zaczął wywijać pilotem:-o

Do tej pory każdy kolejny LG przebijał jakością obrazu poprzedni ale też i modele były coraz wyższe.
Pierwszy był budżetowy 32 cale później 47la640 średnia niższa półka, następny 42 i 55 lf652 średnia wyższa a teraz będzie 65sk9500 czyli już wysoka seria.
 

eckonom

New member
No właśnie, bawiłem się tym pilotem u kolegi i bylem pod ogromnym wrażeniem, obsługa jest dziecinnie prosta ;)

Mam nadzieję a z tego co piszesz to jestem wręcz pewny że będziesz zadowolony z zakupu ;) a i ja czuję że jednak zwiększe swój budżet ;) tym bardziej że mam bardzo nasloneczniony salon i tv musi świecić jasno SK8100 prawdopodobnie okazalby sie zbyt ciemny. ogólnie marzy mi się B8 ale nie jestem na tyle wymagającym uzytkownikiem to juz byłby kaprys :p
 
Do góry