Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Nie dziwota, żaden transport sklepowy nie będzie ryzykował i się bawił w wyciąganie.
Przewidzialem to przed zakupem, dlatego od razu poszedł własny transport.
U mnie obyło się bez wyciągania tv, ale karton z tv szedł miejscami w pionie.
Hmmm...dziwne 🤔
Bo mi @Piramida mówił ,że musiałeś rozkuwać futryny drzwiowe ,żeby tv wlazł na chatę.:ROFLMAO:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Swoją drogą, gdzie można dorwać demo Samsunga które leci w sklepach - wyświetlane są na 98" różne przekątne po kolei 48", 55"... 85".
Świetne demo i prezentacja.

Kiedyś, z 10 lat temu ściągało się z którejś strony wszystkie te dema sklepowe, w tym wszystkie opennery DD, THX, nie wspominając o filmowych.

Ew. Jakaś apka z googlaTV która zmniejsza źródło do poszczególnych przekatnych.
Można się bawić w PC, czy nawet ustawieniach Tivimate, ale nie o to chodzi.
Lepsze by było coś dedykowane, coś na szybką prezentacje.

Chodzi dokładnie o ten film (lub coś podobnego):

View attachment 25075

View attachment 25076
Pamiętam,jak z 6 lat temu,puściłem komuś ten filmik z rozszerzającym się ekranem ;)
No,ale to miało 200 cali,a nie jakieś 98 ;)
 

Marlo

Active member
Demo 8K , dobrze że LG będzie miało w 2024r nowe modele TV 8K ,
będzie można gdzieś zobaczyć jakieś materiały 8K z Dolby Vision.
 

emporioa

Member
"Panowie z Media Expert nie poradzili sobie z wniesieniem TV. Zrobili zdjęcie, że się nie da i pojechali. Wpadłem do ojca z bratem z pomocą i ogarnęliśmy w 10 minut. Wystarczyło karton ściągnąć i TV wszedł."

"Dlaczego nie zdjęli kartonu i nie wnieśli? Z prostej przyczyny - w razie jakiegokolwiek uszkodzenia tv czy ściany u Ciebie w domu, miałbyś pretensje i musieliby wziąć problem na klatę, a tak byli zabezpieczeni."

View attachment 25074
Właśnie to samo miałem wstawić :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sporo tam znajomych twarzy :grin:

16566352_1.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W nowym roku szykują się zakupy, tylko pytanie, czy ta plazma 42" nie za duża trochę? ; )
Te 25" z 4m wydaje się całkiem ok, sygnał najlepszy, bo dvd. Żadne vhs'y z trzeciej kopii.
Przy 42" może już nie być tak dobrze. Trudny wybór. Tak czy inaczej, zyczę wszystkim udanych zakupów w nowym roku : D

5 (2).png


1.jpg


2.jpg


5.jpg


3.jpg


4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry