Sharp lc-60ui9362e

pepeso

New member
Test

Kiki jak idą testy

LC-60UI9362E

Jak z obsługą multimediów po USB i pvr? Czy ma DLNA, WiFi direct?
No i jaka matryca czy VA z d-Led???
 

Olmiś

New member
Kiki - kiedy można się spodziewać testu lub choćby jakichś wstępnych informacji? Jestem ciekaw tego modelu, w końcu muszę coś kupić a czas płynie.. Jaka będzie twoja oferta ?
 

plekus

New member
na ceneo pojawiły się pierwsze opinie- same pozytywne....
Generalnie wersja 60 calowa za 3 tys. jest ok
ale 70- cali sobie cenią już 5 tys....

trochę dużo, wie ktoś czy różnią się tylko wielkością?
 

ryby25

New member
Jeśli to jest test to ja jestem bocian.Kiki co z prawdziwym testem. bo nigdy nie widziałem tylu niedomówień.Jedni podają-procesor jednordzeniowy,podświetlenie edge itd,inni-proc. czterordzeniowy.podświetlenie direct itd.Występują też duże różnice w podanych zużycia prądu.Odnieś się jakoś do tego.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
test jaki jest każdy widzi ale umówmy się to tylko dobry telewizor w niskiej cenie i tak nie ma konkurencji w takiej cenie więc nie ma co wymagać za te pieniądze cudów tylko trzeba dokupić do niego jakiegoś box-a bo jego największą wadą jest słaby smart tv.Jeśli on kosztuje 2500zł-3000zł a komuś zależy na rozmiarze to nie ma się co zastanawiać
 

Olmiś

New member
No cóż, ja również jestem rozczarowany tym "testem" na który długo czekałem...:( Może nie ma co wybrzydzać, to w końcu tylko duży przyzwoity telewizor. A że na smarcie mi nie zależy to może jednak będzie dobry wybór..
a w Sferis obecnie za 2914 z dostawą gratis i raty 0%
 
Do góry