Jaki, jaki, jaki 65 cali

vaper76

Klub HDTV.com.pl
VIP
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 22 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? +/- 4.0 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost i z boku
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Centralnie w TV, ale są rolety
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Sony KDL - 55W829B
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? porządny obraz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: nc+,
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Wzmacniacz stereo
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 6- 7
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? wszystko po trochu
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Na chwile obecną nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola? nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorem
17. Preferencje co do wielkości? 65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? nie zwracałem nigdy uwagi co mnie denerwuje hahaha
19. Preferencje co do marki ? z Sony na razie jestem zadowoly
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8.000 na chwile obecną to max chyba, że....
21. Dodatkowo: sam nie wiem co jeszcze

Witam. Czytam i czytam i tradycyjnie mętlik w głowie. Jestem już po słowie z Kiki co i jak i już wiem jakie ceny. Coś większego po prostu chciałbym w salonie no i tradycyjnie nie mam pojęcia co. Sony KD-65XF9005? Większość na Philipsa kieruje, czy celować w tańszego Oleda. Czy warto, czy lepiej wypasionego LCD? W euro RTV AGD miły sprzedawca poczytał na necie to co ja widzę i dopiero mi powiedział co warto:D:D:D. Z kolei w innym pani kierownik leciała po opiniach co jest dobre :D:D:D
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
A może do 4m 75" ???? Np. z tańszych Samsung NU8002 - nie myślałeś o takim rozmiarze ?
Z 65" przy tym budżecie to Sony jest dobrą propozycją ale może idź w stronę Oleda ?
 

vaper76

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam maksymalnie 165 cm na szerokość ścianę. Z jednej strony drzwi, z drugiej komin haha. Nie da rady przemeblować, ale 75 by wszedł z tego co widzę po parametrach. Tylko czy ładować się w LCD czy mniejszego już Oleda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też brałbym LCD 75:
Philips 75PUS8303 za 8499 zł
Sony 75XF8596 za 8599 zł
TCL 75C7006 za 7299 zł
 

vaper76

Klub HDTV.com.pl
VIP
Decyzja zapadła. Koniec szukania. Philips 65 Oled 973. Jutro dogrywam szczegóły z Kiki. Dzięki wszystkim za sugestie i naprowadzanie we właściwym kierunku :)
 

vaper76

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra. Dzisiaj 973 dzięki Kiki zawisł u mnie. Pierwsze moje słowa jakie padły po uruchomieniu przez montera to : o qrwa. Szczęka rzeczywiście na podłodze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I właśnie najczęściej taka reakcja nowych właścicieli.
Ten model to jeden z najlepszych telewizorów w historii i co do jakości obrazu i dźwięku również.
Gratuluję.
 
Do góry