Odpowiednik KD XF9005 jaki ?

witiaw

New member
Panowie co byscie zaproponowali jako odpowiednik sonego xf 9005 ? do ok 5 koła ?
Zalezy mi na plynnosci, energooszczednosci , panel matowy 120hz raczej VA ewentualnie jakis ciemniejszy IPS, direct led. TV glownie do tv sat iu naziemnej + netflix, youtube i gry.
Rozmiar 49 max. Oledy odpadaja ze wzgledu na to ze duzo ogladamy tvn-ow, discowery itp
 

eckonom

New member
niby IPS.. ale spróbuj LG SK9500, powinieneś być za dowolony super sprzęt. z tym że chyba nie występuje w wersji 49, 55 najmniejszy, ale ma direct LED
 

witiaw

New member
Dzieki panowie, chyba tylko lg pozostaje do wyboru, co prawda ma tylko 36 stref wygaszania ale przynajmniej spora roznica w zuzyciu pradu. Niestety tu gdzie mieszkam Panstwo do pradu nie doplaca i place za 1 kwh ok 1,36 zł:-(
Przy okazji piszemy przez ch...
Ja jestem starej daty i mnie cale zycie uczyli ze h...:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z dobrych masz :
Philips 49PUS 8303 za 3299 zł
LG 49SK8500 za 3299 zł
Sony 49XF9005 za 4099 zł
 

witiaw

New member
Mysle ze nie bede mial problemu z wyborem W sklepie w ktorym kupowalem sonego xf9005 philips jest sporo drozszy od lg. Sony idzie do zwrotu, niewiem czy nie potrafie go ustawic czy jakis wadliwy model mi sie trafil ale brakuje mu plynnosci czesto ostrosc lapie z opoznieniem zwlaszcza na programach discowery, turbo gdzie duzo ujec kreconych jet z reki. Efekt mam taki jak by kamery uzywane do nagrywania programow nie mialy stabilizacji obrazu.
Poza tym sony ciagle mi sie zawiesza i restartuje w menu serwisowym pokazuje blad TCON.
 

Long3r

New member
Również rozważam zakup któregoś z tych modeli tylko w 55 calach. Jestem prawie zdecydowany na LG9500, tylko czy ta półokrągła podstawa nie przeszkadza w postawieniu soundbara na stoliku? Najlepszy pod względem czerni i HDR który będzie (głównie filmy i gry)? A może inny model w okolicach 4500zł?
 

Tux

New member
Stary Sony XD9305 ma lepszą czerń niż te LG serii 9500.
Nie zastanawia Was dlaczego tych LG 9500 prawie nie widać w sklepach, bo przy porównywalnej cenie przegrywają znacznie obrazem z Samsungami Quantum Dot nie wspominając o Oledach!
 

cruzier

New member
Tak szczerze to ciężko znaleźć lepszego LEDA na matrycy VA od Sonego XF9005. Musiałbyś wejść albo w qleda od Samsunga albo w Oleda od LG.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepszy jest Philips 65PUS8102 bo ma więcej stref.
Jakość extra ,ambilight, pilot z klawiaturą i 1500 zł taniej z kalibracją.
 
Do góry