Pomoc w wyborze

gandi22

New member
Witam. Stanąłem przed wyborem kupna tv i zwracam się o pomoc w ewentualnej podpowiedzi co wybrać co będzie lepsze. Nie wklejam jaki pokój ile metrów etc. gdyż mam już sprecyzowane dwa modele jednak jeden jest na IPS drugi na VA i jak świat szeroki są zwolennicy jak i przeciwnicy jednych i drugich. Poproszę o opinie który będzie lepszy.
LG 55SK8000
SAMSUNG UE55NU8002-8042-8072 Są to bliźniacze numery podobno troszkę lepsze od 8002
 

yancyk

New member
Pytanie jaki obraz bardziej lubisz, ja Samsunga odradzam do sypialni ale kolory żywsze i czerń lepsza niż w LG wg. mnie. Za to LG kusi magic remote bo obsługa z tym badziewkiem to bajka - pytanie co dla Ciebie ważniejsze:)
 

gandi22

New member
Generalnie tv będzie służył do oglądania i głównie UPC czasami coś z usb i głównie wieczorem przy ciemnościach a tu jak już czytałem jest różnica IPS a VA
 

Maverick7909

New member
Nie ma różnicy w nocy. Ma jeden tv z va drugi IPS normalnie się ogloda. Też mam dylemat co do sypialni. Bardzej bym był za lgsk 8500.Mam w kuchni starszy model lg obsługa super do internetu. Te inne piloty systemy typu android do niczego nie sa przydatne oprcz kodi moze. W dodtaku na niektórtch tv wolno chodzą itp. Jest jescze model Philipsa pus 8303 lub droższy podobno bardzo udany ale ma też negatywne opinie płynność ruchu itp model pus 8102.Dalatego sam się zastanawiam. Philips ambilite w sypialni pewnie fajnie będzie wyglądać. Z drugej strony lg bardzej praktyczny do obsługi sztuczna inteligencja. Lg z web os to naprawde super połączenie. Jescze Sony xe8505 można dostać w dobrej cenie 60 lub 70 cali. Tez bardzo chwalony model.
 

gandi22

New member
Tyle że o Philipsie jest sporo złych opinii a o tych modelach nie ma prawie wcale a jak mam kupić sprzęt na który będę się w... to wolę nie ryzykować.
 

gandi22

New member
Ok. Więc lecę dziś do MM zobaczyć to na żywo i porównać. Kiki jeśli możesz to napisz mi na pw jakie to bonusy i dodatki i o co kaman :)
 

yancyk

New member
Swoje typy podałem, wybierałbym Samsunga względem wymienionych potrzeb, ewentualnie LG. Z Philipsem większa problematyczność choć bajery na plus, niestety lepiej świeci z tyłu jak z przodu. I może tym wywołam shitstorm to jednak takie jest moje zdanie:) Polecam iść do sklepu z własnym materiałem, pobawić się, poczytać testy (nie opinie) i wtedy wybrać.
 
Do góry