Tv 75 cali do 7000 zł Ps4 ,sport i filmy

tata91

New member
Witam, planuje kupić tv pod PS4, często ogladam sport i wieczorami lubie obejrzeć dobry film. Środki które mogę przeznaczyć to +/- 7000 zł. Kiki poleca TCL C70, 75"
Chciałbym zapytać o opinię osób posiadających ten tv. Czytalem sporo negatywnych komentarzy ale o modelach mniejszych, jak to się ma do TCL 75"?
CZY ewentualnie znajdę jakiś inny tv w podobnej cenie i jakości? Chodzi tylko i wyłącznie o tv 75"
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
TCL jest 60Hz. Dla mnie polecanie TV 60Hz do sportu i PS4 za taką kwotę to nie jest dobra rada. Szukaj TV 120Hz. TCL to średniak i wygląda, że dość awaryjny. Problemy są też z serwisem.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
TCL jest 60Hz. Dla mnie polecanie TV 60Hz do sportu i PS4 za taką kwotę to nie jest dobra rada. Szukaj TV 120Hz. TCL to średniak i wygląda, że dość awaryjny. Problemy są też z serwisem.

Dokładnie tak jak przedmówca w/w , kup innej marki bo to co TCL sprzedaję to jest totalna lipa , bardziej chodzi mi o oprogramowanie Androida !!! Totalna porażka !!!
Obraz może i ma bdb ale chodzi o samo sedno tego tv ( wada oprogramowania !!!)
Sam bym także skusił się na TCL ale nie teraz z tak wadliwym oprogramowaniem !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie słuchaj kłamczuszków. TCL 75 C7006 jest na matrycy natywnej 100 Hz.
Masz też w specjalnej cenie i pełnym pakietem.
Cena 7399 zł
Kalibracja gratis
Wtyczki gratis.
Uchwyt gratis
Pilot głosowy
AGoogle Assistant
Dostawa gratis
Montaż gratis.
Android 8,0

Telewizor z podświetleniem 128 stref
Głośniki JBL
Obsługa głosem
Największe ilości aplikacji
Niski Input Lag.

Masz extra oferty na
Philipsa 75 Pus8303 za 8499 zł
Jvc 75VU 10 za 6499 zł
LG 75sk8100 za 8599 zł
Sony 75xf8505
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A Android 8,0 działa stabilnie. Jeśli ktoś pisze podobne glugopty , znaczy ze nie widział telewizora ma oczy.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Nie słuchaj kłamczuszków. TCL 75 C7006 jest na matrycy natywnej 100 Hz.
Masz też w specjalnej cenie i pełnym pakietem.
Cena 7399 zł
Kalibracja gratis
Wtyczki gratis.
Uchwyt gratis
Pilot głosowy
AGoogle Assistant
Dostawa gratis
Montaż gratis.
Android 8,0

Telewizor z podświetleniem 128 stref
Głośniki JBL
Obsługa głosem
Największe ilości aplikacji
Niski Input Lag.

Masz extra oferty na
Philipsa 75 Pus8303 za 8499 zł
Jvc 75VU 10 za 6499 zł
LG 75sk8100 za 8599 zł
Sony 75xf8505

Wiedziałem że będzie bronił TCL , tylko na taki wpis czekałem
I co z tego że ona ma natywne 100Hz jak do bani ma oprogramowanie !!! Ile tutaj osób skarży się na wadę tego tv ? Chyba nie trzeba przedstawiać i ile osób opisywało z sensem problemy i ile postów panie KIKI usunąłeś ??? Bo ci zawadzały takie niezręczne tematy ???
Proszę , pochwal się !!!
Dodam jeszcze : wciskasz ludziom taki chłam i obiecujesz ludziom nadzieję że przy nowszych aktualizacjach będzie wszystko ok ? To dlaczego tak nie jest , Rozumiem że soft może mieć jakieś wady ok zgoda , ale nie do takiego stopnia i proszę nie pisz mi że kilkadziesiąt osób zakupiło i są zadowoleni , bo oglądają jako zwykły tv bez korzystania z Andka , albo też też mają nadzieję że nowsza aktualizacja coś zmieni albo jeszcze mają to gdzieś , bo taka jest prawda ,nie chcą pisać o problemach bo wystarczy że tutaj wejdą i poczytają na temat problemów i mają dość !!! Co oni tutaj wskórają ? Następne obietnice że będzie lepiej ???
 
Ostatnia edycja:

czarny2807

Active member
Bez reklam
Podaj Kiki wiarygodne źródło, że jest 100Hz. Dział TCL to obecnie można zmienić temat na TCL się psuje. Ten TV z tego co można wyczytać ma ogromne problemy z płynnością ruchu. Nawet na tym forum kilka osób się na to skarży.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Regulamin , który podpisałeś, że będziesz szanował zasady portalu jest napisane - pisz na temat wątku a nie na temat osób piszących.
Bo oficjalnie poproszę żeby admin skorzystał ze swoich uprawnień.
Jak się nie ma argumentów trzeba opluć piszącego. Ostrzegam więc oficjalnie - na tym portalu nie ma na to zgody !

Aktualizacje najnowsze od trzech dni wysyłamy po całej Europie.
Nie my jesteśmy producentami sprzętu.
Android 8,0 działa normalnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Źródło podawałem ponad 100 razy :
Konferencja firmy TCL Berlin, Konferencja firmy TCL Warszawa.
Gdzie szef produktu na Europę P. Maciejewski przekazywał w obecności 300 dziennikarzy w Berlinie i prawie 100 dziennikarzy w Polsce.

Model Jest z matrycą natywną 100Hz i podświetleniem 128 stref.
Pokaż proszę"na tym forum kilka osób się na to skarży" - kto są te osoby co mają model 75" C7006 ?
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Regulamin , który podpisałeś, że będziesz szanował zasady portalu jest napisane - pisz na temat wątku a nie na temat osób piszących.
Bo oficjalnie poproszę żeby admin skorzystał ze swoich uprawnień.
Jak się nie ma argumentów trzeba opluć piszącego. Ostrzegam więc oficjalnie - na tym portalu nie ma na to zgody !

Aktualizacje najnowsze od trzech dni wysyłamy po całej Europie.
Nie my jesteśmy producentami sprzętu.
Android 8,0 działa normalnie.


Przepraszam, a który punkt regulaminu złamałem. Gdzie kogoś oplułem? Jak się nie ma argumentów to się straszy. TCL to średniaki i nikogo kto poczyta lub ma jakąś wiedzę nie przekonasz, że tak nie jest. I nie strasz bez powodu. Bo regulamin podpisałeś :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic na siłę.

Te też nie są u Ciebie na liście zaufanych:

Philipsa 75 Pus8303 za 8499 zł
Jvc 75VU 10 za 6499 zł
LG 75sk8100 za 8599 zł
Sony 75xf8505
LG 75UK6500 za 6999 zł
Philips 75PUS7803 za 7999 zł
 

galaxteck

New member
tata91, tyle samo chce przeznaczyc i to troche niski fundusz na dobre 75 cali. A co powiesz na 70XF8305? Sam zdecydowalem sie na ten TV, czekam na dobra oferte, najlepiej z 5 letnia gwarancja, ale producenta, nie zadne ubezpieczenia ze sklepow nie dla idiotow. Rozwazam tez 65XF9005, jednak tak jak Ty wolalbym cos wiekszego.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Slaby tv moim zdaniem kiki ci dobry poleca xf9005 sony 12500zl bardzo dobra cena najtaniej na allegro 13470zl 1000zl w kielni bardzo dobry tv
 

galaxteck

New member
Czlowiek szuka TV za +- 7000 zl, a Wy mu polecacie TV za prawie dwa razy tyle.. wiadomo, ze za taka cene 75XF9005 to super TV. Ale 12, 13 czy 14 tysiecy to nie ten temat.
W cenie do 7000 Sony 70XF8305 to bardzo dobry wybór.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Galaxtec - wcześniej jest podana pełna Polka najlepszych w Polsce modeli 75" w klasie cenowej.
W cenie do 7 tys modele są tez lepsze i większe od Sony 70"
 
Do góry