Który wybrać?

fujin

New member
Witam. Jeśli temat nie w tym dziale to przepraszam ;)
Do sedna. Mam dylemat w wyborze TV. Oba 65 cali, inne OS. W sklepie polecają PHILIPSA bo wyraźniejszy obraz i android. Dochodzi do tego jeszcze ambilight. Ja natomiast jestem za Samsungiem. Byłby to mój 4 samsung. Do tej pory nie narzekałem na tą markę. Podaję niżej modele. Oba ponoć 120 Hz. Dziękuję za odpowiedzi :lol:

SAMSUNG UE65NU7442U
PHILIPS 65PUS7303/12
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oba są akurat 50Hz !
Philips ma lepszą jakość obrazu, lepsze multimedia, większe możliwości, ambilight.
Cena dla niebieskich 4300 zł i to z pakietem.
 

fujin

New member
Oba są akurat 50Hz !
Philips ma lepszą jakość obrazu, lepsze multimedia, większe możliwości, ambilight.
Cena dla niebieskich 4300 zł i to z pakietem.
Dzięki. 50Hz to mi się wydaje za mało, jeśli chodzi o dynamikę. Jestem zielony w tym temacie. A co można polecić do kwoty 5000 i 65 cali? Zależy mi na dobrej jakości i płynności obrazu, nawet w 4K

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest to samo - przeznaczony do innej sieci.
Android jest zdecydowanie lepszym rozwiązanie , nieporównywalnie bardziej rozwojowym.
Obecnie już większość firm się przesiada na Androida i nowe firmy kolejne przygotowują Androida.
Zostanie tylko Samsung i LG bez Androida i poniosą więcej strat jak korzyści.
 

fujin

New member
Po dłuższej nieobecności zebrałem 3 rożne modele:

1 - PHILIPS 65PUS8303/12 cena 5599 zł
2 - SONY KD-65XF8577 cena 4999 zł
3 - SAMSUNG UE65NU8042T cena 5299 zł

Te już ponoć posiadają matryce 120 Hz. Wiadomo android większe możliwości w przypadku dwóch pierwszych modeli. Jednak nadal mam dylemat odnośnie wyboru. Może ktoś z Was ma jeden zw/w modeli i może się podzielić wrażeniami? Zależy mi też żeby 4K działało beż ściny tzn. płynnie. Ponoć matryce VA (Samsung) są lepsze od IPS (Philips i Sony) jeśli chodzi o technologię. Dzięki za wszelkie rady i roki za marudzenie ;)
 
Do góry