Ktory 65" z podanych bedzie dobry?

Mad_MAX

New member
Witam

Chce zmienic moj tv , ktorym obecnie jest HITACHI 65HZW66. Ogolnie jestem srednio zadowolony z tego TV , kiepskie Smart TV , obraz zdecydowanie nie powala , no ale wiedzialem co kupowalem za te pieniadze :)

Teraz tez mierze w te tansze konstrukcje i moze ktos pomoze i powie ktory z ponizszych bedzie najlepszy:

Sharp LC-65 CUG8052E

LG 65UJ630V

Philips 65PUS6703/12

Hitachi 65HL8000

Z gory dziekuje za pomoc
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
"Ogolnie jestem srednio zadowolony z tego TV , kiepskie Smart TV , obraz zdecydowanie nie powala , no ale wiedzialem co kupowalem za te pieniadze"
Dlaczego powtarzasz "błąd" :)
 

barburian

New member
Bez reklam
Kupując innego LCD będziesz tak samo zadowolony jak z obecnego HGW66
Przemęcz się uzbieraj wiecej kasy i kup OLED-a
 

Mad_MAX

New member
Lekka zmiana w temacie chyba :)

Calkiem przypadkiem dorwalem od znajomego dzisiaj Samsunga ue65f6475sbxxe. Od razu zobaczylem roznice po miedzy moim Hitachi i to duzaaaaa.
Pytanie , zostawic go sobie czy szukac czegos z tych powyzej?
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Lekka zmiana w temacie chyba :)

Calkiem przypadkiem dorwalem od znajomego dzisiaj Samsunga ue65f6475sbxxe. Od razu zobaczylem roznice po miedzy moim Hitachi i to duzaaaaa.
Pytanie , zostawic go sobie czy szukac czegos z tych powyzej?



Kup od KIKI-ego
Philipsa 65PUS8102 i masz opad szczęki , TV kupujesz na 5-10 lat zapewne, więc dodaj 1000 zł więcej do TV i za 6 tyś masz super TV . Weź na raty jak nie masz gotówki i będziesz zadowolony .
 

Kain.

New member
Jeśli przeszkadza Ci smart, to kup smart box za 250zł+klawiaturę bezprzewodową z touchpadem. Lepszego smarta nigdzie nie znajdziesz. A do tego masz łatwe dojście do gniazd usb.
Jeśli chcesz sharpa to lepiej z matrycą 10bit, SHARP 65UI7552E masz za 2,6k.
Jest full led, więc pewnie z cloudingiem nie będzie dużego problemu.
Philipsa 65PUS8102 super się prezentuje, ale inny budżet. Mając fundusze brałbym tego. Dalej już tylko Oled. Oraz większy:)
 

dmk84

New member
Kup od KIKI-ego
Philipsa 65PUS8102 i masz opad szczęki , TV kupujesz na 5-10 lat zapewne, więc dodaj 1000 zł więcej do TV i za 6 tyś masz super TV . Weź na raty jak nie masz gotówki i będziesz zadowolony .

Współczesny TV na 5-10lat!? Wątpię! Nawet jak się nie zepsuje to zacznie brakować miliona funkcji i opcji i będzie potrzeba zmiany. Wydaje mi się że szkoda kasy tym bardziej że jakość nadawanych kanałów daje wiele do życzenia.
 

Mad_MAX

New member
Zastanawiam się czy nie zostawić sobie tego Samsunga :) Obraz jest naprawdę super , w porównaniu do mojego Hitachi , jak niebo , a ziemia hehehe :) Mógłbym spokojnie z nim przetrzymać trochę i uzbierać sobie do jakiegoś fajnego OLEDa.



Jedyne co jest dziwne to to , że np. filmy na Youtubie idą w maksymalnie 720p (swoją drogą lepiej to wygląda niż na moim Hitachi 1080p hehe). Wie ktoś co to może być?


Z góry dziękuję za sugestie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie 4999 zł masz
- Philipsa 65PUS7502
- TCL 65DC760 za 4999 zł
- Philips 65PUS7303 za 5799 zł
- Sharp 70UI76 za 4599 zł
- Philips 65PUS8102 za 5999 zł
- Sony 65XF8505 za 5999 zł
- Samsung 65NU8042 za 5099 zł
Wszystkie z pakietem.
 

timonek

Member
Bez reklam
Lekka zmiana w temacie chyba :)

Calkiem przypadkiem dorwalem od znajomego dzisiaj Samsunga ue65f6475sbxxe. Od razu zobaczylem roznice po miedzy moim Hitachi i to duzaaaaa.
Pytanie , zostawic go sobie czy szukac czegos z tych powyzej?
Jak jesrtes bardzo zadowolony ja bym zostawil go soboie bo moze sie okazac ze nowy nie bedzie znacznie wiekszej roznicy. A tak poogladasz sobie pare latek na nim i wtedy moze oleda kupic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy model nawet Skymaster po 5 latach będzie lepszy - z różnicy rozwoju technologii.
 

Mad_MAX

New member
To mam kolejna zmiane :)



Zostawilem ten telewizor SAmsung UE65F6475 , a teraz moge miec chyba jeszcze lepszy TV albo tak mi sie wydaje , mianowicie Samsung Plasma PS64F8505.



Prosze o podpowiedz czy to dobra przesiadka ?


Z gory dziekuje
 

Mad_MAX

New member
Pięć razy więcej...


To ile on pobiera ? 1000W ?



No bez jaj , z tego co widzialem w trybie eco bez utraty dynamiki i jasnosci ok. 300W , ten LED ok. 150W .



Roczne zuzycie : 336kWh/rok
152kWh/rok




Chyba , ze sie bardzo myle ?



A co z jakoscia obrazu i ogolnie samych tv ? Ktory lepszy ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry