65 cali Samsung UE65NU8042

nobless

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest dla niebieskich w extra cenie, z kalibracją, dostawą.
I bez błędu systemu !

Czyli w jakiej?
Zbieram i bliżej zimy planuje kupić 65 cali najlepiej od ciebie z pakietem (dostawa, +uchwyt ktory spelni moje wymagania , z powieszeniem i montażem - jeśli się tak da) no chyba , że pojawi się mega cebula jak ten samsung za 4500 tylko , że tego dnia na Pepperze akurat wszedłem już po promocji bo byłem mega zajęty a tak to siedzę tam co chwila :D:lol:

A na razie proszę Kiki info kiedy ci przyjdzie ten tcl za 1350 bo ma być w tym tyg a chcę dla rodziców.

To będzie już drugi zakup u ciebie i może w przyszłości trzeci (na te 65 cali już wreszcie dla siebie:))
 

nobless

Klub HDTV.com.pl
VIP
rozumiem ze zamawiałeś go przez internet, a czy czasem niebyl on wystawiony jako outlet?
przy płaceniu wyskoczyła inna cena czy po wejściu na stronę i znalezieniu ww tv widniała cena 4500zl?
tak żebym wiedział na przyszłość:)

Byłą ogólna promocja tego TV i do tego jakiś kod rabatowy na wszystko co skumulowało %% i wyszła fajna kwota.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
rozumiem ze zamawiałeś go przez internet, a czy czasem niebyl on wystawiony jako outlet?
przy płaceniu wyskoczyła inna cena czy po wejściu na stronę i znalezieniu ww tv widniała cena 4500zl?
tak żebym wiedział na przyszłość:)
Zamawiałem przez internet. TV przyszedł fabrycznie zapakowany. Skumulowały się dwie promocje. Niższa cena na stornie + kod rabatowy do dodania w koszyku. Jak się zorientowali to podnieśli cenę bazową, żeby nie obniżało, aż tak bardzo.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
TV już odpakowany. Sprawdzane na szybko: wykrywa HDR i 4k na YouTube, odtwarza remuxy UHD wraz z poprawnym wykryciem HDR z dysku komputera przez sieć WiFi, tryb gier i upłynniacz jest widoczny nawet dla laika (testowane na GTA V podczas rozglądania się dookoła), czerń jest dużo lepsza niż myślałem (przesiadłem się z OLEDa). Jak ktoś ma jakieś pytania czy prośby o sprawdzenie plansz to pisać śmiało.
787d0347b5170f4e41b920fdadfc4c30.jpg
614f9554debcb093693937341a4a1143.jpg
 
Do góry