promocje wyprzedaze itp

timonek

Member
Bez reklam
Przegladam ostatnio oferty sklepow i zauwazylem dziwna sytuacje mianowice sklepy robia wyprzedaze czy tez wietrzenie magazynow itp nowych modeli tv ktore co dopiero weszly na wiosne. Czego zazwyczaj nie bylo o tej porze, takie akcjie jak juz to zima byly gdzie pozbywali sie starszych modeli przed wiosna kiedy to nowe wchodza. W euro np pisze ze te tv to nowosci a w saturn pisze ze wyprzedaz. Jak to kiki rozumiesz to tylko taki chwyt czy cos innego moze cos z tymi danymi modelami tv cos nie tak ?. Bo nigdy takiej sytuacji nie widzialem o tej porze jak juz to zima.
 

mateuszj14

New member
Ja w styczniu kupiłem Samsunga 65MU8002 jest to model z 2017.
Kupiłem go w euro na wyprzedaży za 5999zł i dostałem kartę podarunkową 500zł do Euro(na allegro w tym czasie jego cyny były powyżej 7k zł). Do domu nie dało się go zamówić, w Bielsku Białej znalazłem tylko jeden egzemplarz z wystawy i go wziąłem. Tydzień później promocja się skończyła i cena wróciła w euro na 6999zł albo nawet więcej i już się dało go do domu zamówić.
 

timonek

Member
Bez reklam
Ale zauwaz byl styczen czyli pora wyprzedazy modeli zeszlorocznych a tu jest przyklad swirzego modelu z tego roki ktory wszedl na wosne a juz wyprzdaz we wrzsniu.
 
Do góry