Android TV do 3000, 43 - 49 cali, uniwersalne zastosowanie

Kwiatek0902

New member
Cześć,

chciałbym Was zapytać jaki TV obecnie polecicie dla:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Kawalerka, powierzchnia "salonu" bez kuchni około 4 x 4
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?
* odległość od TV ok. 2.5 metra, z tym, że będzie on jakby w rogu pokoju na szafce, a równolegle do szafki będzie sofa (wizualizacja poniżej :) )

_______________________
............................[...TV....]



........... [............sofa.........]
_______________________


3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1 - 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu. Na wprost ale również i bokiem.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Stojąc przodem do telewizora to okna są z lewej strony oraz za pleców (czyli na wprost tv). Na wprost TV, lecz posiadam ciemne rolety, a głównie TV będzie używane wieczorem
7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie mam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? 4K, 100 - 120Hz, Android TV, nie wiem co innego
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: (4K, HD, SD) 4k i hd
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? notebook, głośniki, w przyszłości konsola
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? Około 2-3 godzin dziennie
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? nie wiem
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, seriale, sport, Twich, Granie (podłączony notebook
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, max 2h ale rzadko
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? raczej wieczorami, po pracy
17. Preferencje co do wielkości? sądzę, że 43 cale na taką powierzchnię i odległość będzie odpowiednie, maksymalnie 49 ale wolałbym mniejszy
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Jakość obrazu, utrata ostrości podczas dynamicznych scen
19. Preferencje co do marki? Brak preferencji
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? Nie.
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Do około 3000 zł, lecz jeżeli nie ma znaczącej różnicy to chętnie zapłacę mniej :)
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? nie wiem


Krótkie podsumowanie:

TV będzie najczęściej używane wieczorami, ew. w weekend. Będzie stosowany do różnych celów, ale głownie Filmy, Seriale, Piłka nożna - sport, Twich, rzadziej granie np. fifa z notebooka. Zależy mi na systemie Android TV.

Proszę o Waszą radę / polecenie sprzątu ;)

Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie rezygnuj z 49", to zakup na lata.
W Twojej klasie mistrz jest tylko jeden
PHILIPS 49pus8303 za 3399 z palnym pakietem.
 

Kwiatek0902

New member
49 nie wiem czy za duży właśnie nie będzie, jako ostateczność go wybiorę i również wolałbym coś trochę tańszego, jak pisałem budżet przeznaczam w wysokości 3000 max.

I również nie jestem jakoś przekonany do marki PHILIPS, czytałem dużo negatywnych komentarzy na ich telewizory.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Dozbieraj i kup se 49 calowy , zobaczysz że będziesz żałował po czasie czemu nie kupiłem większego , Tak jest z tv 4k , dozbieraj i se fundnij 49" / 50 "
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dobre modele.
Seria C7006 wybrana jako najlepszy LCD w Europie w Klasie cena do jakości. Masz specjalną cenę.
 
Do góry