Telewizor z HDR do 1500zł dla konsoli Xbox One

adiq1033

New member
Witam,

rozglądam się nad nowym telewizorem i prosiłbym o pomoc w wyborze odpowiedniego odbiornika. Kwotę do przekazania mam niewielką, około 1500zł (aczkolwiek im taniej, tym lepiej dla mojej kieszeni). Domyślam się, że do takiej kwoty mogę tylko pomarzyć o prawdziwym HDR, ale namiastka byłaby przyjemnym dodatkiem.

Znalazłem dwa telewizory:

1) Full HD, z HDR, 32 cale - LG 32LK6100 [~1200zł]
2) 4K, z HDR, 43 cale - THOMSON 43UC6306 [~1200-1400zł]

Telewizor ma służyć głównie do gier (Xbox One S/X), więc niski input-lag byłby wskazany. Przedmiot najlepiej nowy, z 24 miesięczną gwarancją producenta.

Pomieszczenie w którym ma znajdować sie telewizor to około 15m2, odległość od TV 2-3m. Z uwagi na to, ze mam trochę sprzętu fajnie by było, gdyby telewizor miał minimum 3 porty HDMI (dekoder, konsola, laptop/druga konsola).
 

adiq1033

New member
A co mozesz mi powiedziec na temat TCL 43S405?
Jest za 1100zł na Allegro. Wybrany przez Ciebie znalazlem najtaniej za 1599zł. Warto dołożyć?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten co podałem kosztuje 1499 zł d al członków forum i to z kalibracja i z dostawą.
Ten co podajesz to model podstawowy - nie ta klasa.
Napisz proszę na PW dostaniesz pełne info.
 

Buzol

New member
Podłączam się do tematu. Również szukam czegoś głównie pod konsole i dla funkcji smart. Mam u55p6046 z którego jestem zadowolony i do pokoju z konsolą myślałem o wersji 49 cali. Czy to najlepszy wybór w tej cenie czy tylko mi się tak wydaje?
 
Do góry