TV dla żony i syna

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma miejsca na obrażanie.
Na elektrodzie dostałbyś Bana bez ostrzeżenia.
Trzymaj sie tematu i nie obrażaj innych.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
IPS czy VA? O jakich wtyczkach mowa? Philips 49PUS8303 czy Sony 43XF8505? Który ładniej świeci?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie widziałem przy pracy Sony , ale Philips zbiera bardzo dobre opinie !
Ma świetne wyposażenie.
No i 49" a cena ta sama co Sony 43"
Sony matryca IPS.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podałem Ci jako ofertę .
Mam czy większe i grają dobrze, więc nie spodziewam się jakości in minus !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie różnica ceny nie pokrywa różnicy jakości.
Philips jest na kropkach kwantowych matrycy nano Cell
Ambilight daje dużo radości., nano Cell daje szersza paletę barw i lepsze przejścia tonalne.
Masz też Google Assistant.
Ale obydwa są dostępne.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Czytając różne fora, polskie i zagraniczne, przeglądając wyniki testów, polskich i zagranicznych wychodzi na to, że XF9005 pomijając ciężko już dostępne modele z 2017r. jest zdecydowanie najlepszym TV do sportu. Ale na tym forum rzadko pada jako propozycja. Dlaczego?
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Nie ma miejsca na obrażanie.
Na elektrodzie dostałbyś Bana bez ostrzeżenia.
Trzymaj sie tematu i nie obrażaj innych.

Chyba próbujesz odwrocic kota ogonem.. Nie bede tutaj dyskutowal bo nie warto.. Ale wspominajac o innych forach mysle, ze dobrze bedzie sie tam zarejestrowac i podzielic sie wrazeniami z tego forum.

Wszystkim znajomym polecalem i Ciebie i Blackninje bo uwazalem, ze jestescie sprzedawcami na poziomie ale jak piszesz zebym sie leczyl to chyba masz kłopoty ze soba, bo z pewnoscia takie teksty nie robia dobrej reklamy..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że pada, tak często jak często ktoś podaje że chce kupić telewizor 49" powyżej 5000 zł .
 

Kanapon

New member
Ponieważ wcześniej padło zapytanie o Samsung UE43NU7472 to powiem, że miałem go z tydzień ale wymieniłem na LG 43UK6500. Szczegóły w temacie: "Telewizor 4k HDR 43" - który wybrać?"

Tak generalnie to chyba zacząłbym od wycięcia z tektury prostokąta odpowiadającego dokładnie wielkości tv, który ma zostać zamówiony i sprawdzeniu jak to będzie wyglądało i jak to się będzie użytkowało. Jeżeli to tv ma być podpinany pendrive, to najlepiej byłoby zaopatrzyć się w jakąś przedłużkę, żeby nie sięgać rękami za tv, który raczej nie będzie zbytnio odstawał od ściany. Przy czym przy 49 calach i twojej szafce to przy takich wymiarach o sięganiu gdzieś ręką można zapomnieć.
 
Do góry