Clouding - czy da się z tym żyć?

Cauti

Member
Witam, brali byście TV z takim cloudingiem?

Jest jedno nieszczęsne miejsce u góry.

Sprzedawca pisze, że niby po wymasowaniu wydaje się zanikać.

Każda opinia dużo dla mnie znaczy, co Wy byście zrobili?

Brać, czy dać sobie spokój?

d79a80b6af819fc615f8df4abce2aa9d.jpg
 
Ostatnia edycja:

Cauti

Member
To LG 55UH850V, mając model 49" z zeszłego roku bez cloudingu myślałem, że się z tym uporali.

Już jedną sztukę odesłałem - bad pixele, clouding, nawet nie miał nawet 3D - tragedia.

Teraz tylko odeślę sprzedawy okularki, podstawkę, pilot, więc głową spokojna, bo TV się nie uszkodził przy odsyłce bez palety. Kurier stanowczo odradzał, a sprzedawca mówił spokojna głowa, ja już tak wysłałem (^_-)

Tylko gdzie teraz skołować sobie taki karton o długości 90 cm, bo podstawka tyle ma?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Witam, brali byście TV z takim cloudingiem?

Jest jedno nieszczęsne miejsce u góry.

Sprzedawca pisze, że niby po wymasowaniu wydaje się zanikać.

Każda opinia dużo dla mnie znaczy, co Wy byście zrobili?

Brać, czy dać sobie spokój?

d79a80b6af819fc615f8df4abce2aa9d.jpg


Oddaj go w cholerę puki jeszcze możesz
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Mogę zwrócić, właśnie czekam na kuriera.


U mnie też pierwszy model miał problem LG49UH7709 porażka , napisałem do gościa i bez problemu mi wymienił na ten sam model ale już bez wad jak wyżej u ciebie , Sam napisał że zrobił błąd że go nie sprawdził w ciemnym pomieszczeniu lub wieczorem bo w dzień nic nie było widać ale wieczorem .. masakra , jak mu zrobiłem zdjęcie i przesłałem to za głowę się wziął , Bdb obsługa z jego strony gdyż było święto w tygodniu i zrobił tak że przysłał pierwszy z zamówionym kurierem już ze swojej strony i kurier zabrał tego z wadą , Taka obsługa to jest obsługa
 

timonek

Member
Bez reklam
Zyja tylko co to za zycie ;) jak dla mnieto jest zbyd duze i przszkadza bartdzo co innego ze w ciemnym pomieszceniu by bylo to bardziej widac i ciemnych scenach a tutaj t oprzy swietle hest widoczne i to dosc mocmo jak dka mnie bardzo przezkadzajace w konfortowym ogladaniu i nie akceptowalne.
 

Cauti

Member
Widać jak producenci robią nas w balona, normy jakościowe są bardzo niskie.

A przeciętny Janusz powie:

"Niewiem nieznam sie wymysla Pan jakies niestworzone rzeczy.tv jest sprawny bez zadnych pikseli cloudingow i roznych pingwinow"

"A pan wielki znawca wlancza na czarny ekran i calymi dniami szuka pingwinów"

"Tv sie oglada a nie szuka niewiadomo czego nie kazdy jest taki telewizor jaki pan ma"

"Ciekawe zajecie"

"Pan znawca jest z forum ludzie siedza i wymyslaja pierdoly bo niemaja co zrobić"

"A tak poza tym ekran jest czarny"

Więc producenci nas olewają!
 
Ostatnia edycja:
Do góry