Clouding - czy da się z tym żyć?

timonek

Member
Bez reklam
Tu juz nie chodzi o gwarncke wymiany itp, tv powinien byc tak wykonany rzeby taich rzeczy nie bylo. Bo jednak mozna wykonac tv bez takiego efektu, zreszta nie mowimy tu o jakims niewielkim ktory w normanym ogladaniu nie byl by widoczny co najwyzej na czarnej planszy. Tylko o wyjatkowym przypadku jak ten tutaj gdzie przy zapalony swietle i w takich scenach jakie byly jest to bardzo widoczne i zarazem przeszksdzajace.
Nie wiem kiki jak ludzie moga z tym zyc chyba wmowi im serwis ze tak ma byc i ogladaja. Bo ja pokazalem to swojej mamie ktora do tej pory nie wiedziala co to jest ze ekrany lcd tak moga miec i ona by takiego nie chciala. A jest srasza osoba i jednak widzi i mowi ze to sie ogladac nie da, wiec nie wiem jak ci niby ludzie to akceptuja i maja. Chyba ze w miniejszym stopniu to jeszcze moze bo taki jak ten przedstawiony to nie wiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oceniam , że minimum 1000000 żyje z tym i drugie tyle ma i nie wie że ma. Więc bym nie oceniał , że nie można z tym żyć .
Wiek tu nie ma nic do rzeczy.
 

Cauti

Member
Tu juz nie chodzi o gwarncke wymiany itp, tv powinien byc tak wykonany rzeby taich rzeczy nie bylo. Bo jednak mozna wykonac tv bez takiego efektu, zreszta nie mowimy tu o jakims niewielkim ktory w normanym ogladaniu nie byl by widoczny co najwyzej na czarnej planszy. Tylko o wyjatkowym przypadku jak ten tutaj gdzie przy zapalony swietle i w takich scenach jakie byly jest to bardzo widoczne i zarazem przeszksdzajace.
Nie wiem kiki jak ludzie moga z tym zyc chyba wmowi im serwis ze tak ma byc i ogladaja. Bo ja pokazalem to swojej mamie ktora do tej pory nie wiedziala co to jest ze ekrany lcd tak moga miec i ona by takiego nie chciala. A jest srasza osoba i jednak widzi i mowi ze to sie ogladac nie da, wiec nie wiem jak ci niby ludzie to akceptuja i maja. Chyba ze w miniejszym stopniu to jeszcze moze bo taki jak ten przedstawiony to nie wiem.
Zależy, kto jak się zna i jaką ma tolerancję. Pokazałem kumplowi ***************unga z takim cloudingiem, że się patrzeć nie dało, a on na to że mu to w ogóle nie przeszkadza i wcale nie zwracałby tego TV.
 
Ostatnia edycja:

timonek

Member
Bez reklam
No sa ludzie i ludziska chodz dalej nie jestem sobie tego w stanie wyobrazic jak to moglo by komus nie przeszkadzac. Zeby to bylo mniej widoczne ale w takim stopniu. Wiem ze wiek tu nie ma nic do rzeczy ale wydawalo mi sie ze mlodszemu bedzie bardziej przeszkadzac a starszej osobie nie bo nie zauwazy albo by sie nie zna poprostu. I dlatego pokazalem to swojej mamie i stwierdzila ze ogladac by nie mogla i tez sie dziwila jak to ludziom moze nie przeszkadzac no ale.
Kazdy jest inny, moze gdyby wiecej osob mialo chodz odrobine wymagania wieksze to moze by zwracali i producenci podeszli by do tego inaczej. A tak to widza ze ludzie i tak kupia to bedziemy robili tandete dalej.
 

kozlos

Member
Oczywiście Panowie muszę przyznać, że zdjęcia trochę "wyciągają" ten efekt, ale w rzeczywistości też jest Ch!@#wo. .

Philips 75PUS8303. Na szczęście kupiłem u Kikiego - obiecał wymienić i z niecierpliwością na to czekam, bo aż nie chce mi się używać takiego TV.
 
Ostatnia edycja:

timonek

Member
Bez reklam
A no tragedia tak samo jak ten z tego filmiku na poczatku postu, nie wiem jak tego niektrzy moga nie widziec albo akceptowac. Ja rozumiem ze czern w ledach nie jest idealna ale zeby chociaz jednolita byla a nie plamiasta.
 
Do góry