Prośba o dobór 55-65 do wszystkiego

meehow_g

New member
Chciałbym wymienić wysłużony TV w związku z rozpoczynającym się remontem :). Proszę grzecznie o poradę :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 15m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,35 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z boku
7. Jaki masz obecnie telewizor ? LE40C650
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Matowy ekran, dobra czerń, cienka ramka, czarny
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )? Wszystkie
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? OpenBox SX6 HD , XBox One S, Yamaha RX-V673, PC
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 2-6
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Matowa
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Netflix / ShowMax / YouTube / XBOX / Cyfra+ / czasem naziemna
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Tak + wyświetlanie pulpitu
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, 20%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorem
17. Preferencje co do wielkości? Max 65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Zwieszający się smart, wysoki input lag, zbyt duże upłynnianie obrazu
19. Preferencje co do marki ? Brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Chciałem max do 4k przy 55", zwiększyłem planowany rozmiar do 65" więc pewnie 5-6k. Niby im mniej tym lepiej, ale jeżeli przy pewnym budżetu dostanę sprzęt nieporównywalnie lepszy to jestem skłonny zapłacić więcej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli bezkompromisowo to OLED Philipsa 55pos9002 za 5999 zł
Z pakietem.
Jeśli 65 " to :
- PHILIPS pus8102 za 5999 zł.
- TcL 65x2 za 5199 zł
 
Do góry