Kupiony LG 65sk8000 czy warto zamienić na coś innego

youngmaster

New member
Witam serdecznie, jestem nowym użytwkonikiem
Kupiłem wczoraj mój wymarzony tv LG SK8000 z thinq AI, odpaliłem go w domu, wszystko pięknie ładnie, ale gryzie mnie dylemat czy nie mógłbym kupić lepszego (oczywiście parametorowo) telewizora w tej samej cenie. Dałem za niego 6200 zł. Czy moglibyście podpowiedzieć czy jest sens wymienić go na coś innego? Sklep zgodził się na zwrot/wymianę.
Pozdrawiam użytkowników.
 

mml23

New member
Widzialem gdzies w sieciowce 65xe9005 za 6300zl ( czyli przeceniony o 400zl) w promocji. Nie wiem czy to lokalnie czy na caly kraj
 

mml23

New member
Saturn we wrocku. Mozliwe ze zmiana na modele 2018 czyli xf90 stad wyprzedaja stare jakies lezaki magazynowe
 

youngmaster

New member
Z czarnym kolorem jest problem na czarnym tle jak jest napis lub jakiś znak to podświetla pinową kolumne/strefe jest ich chyba 6 troche mnie to drażni, ponoć patrząc na benchmark ma słabe podświetlenie.
 

youngmaster

New member
modele które podajecie są znacznie droższe, ja kupiłem swój w procmocji z pierwotna cena 7500zł szybko się skończyła, te strefu mnie drażnią, może jakiś zeszłoroczny model?
 

barburian

New member
Bez reklam
W cenie do 6500 nie ma lepszego TV 65 cali niż 65PUS8102
Philips ma 150 stref a Twój LG 6 stref. Ale skoro to Twój wymarzony TV to
się nim ciesz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jest dla niebieskich członków forum. Napisz na PW.
Promocja jest do 15.07. czyli do kończ MŚ w Piłce.
To jedyny model z podświetleniem strefowym !
Samsung więc - to nie ta klasa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz zwrócić uwagę również na TCL 65X2 z kropkami kwantowymi za 5199 zł
Na Philipsa 65PUS8602 z kropkami kwantowymi za 6999 zł z zestawem Hue, na LG 65SK9500 z Nano Cell, Oled 65B7 za 8700 zł
 
Do góry