Telewizor 32 cale - pomoc i porada :)

Który z wyżej przeze mnie wymienionych modeli poleciłbyś


  • Total voters
    0

szyzag123

Member
Witam :)

Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która mi pomoże. Szukam TV 32 cale Full HD. Nie musi mieć żadnych bajerów typu Smart czy Wi-Fi, a jestem osobą mało wymagającą od TV. Możecie się z tym nie zgadzać, ale uważam, że TV jest od oglądania, a nie przeglądania Internetu (od tego jest laptop, PC czy nawet smartfon). :)

Znalazłem kilka ciekawych modeli, którymi się z wami podzielę. A więc tak :

a) LG 32LJ500V
b) LG 32LH530V
c) Philips 32PFT5603/12
d) Philips 32PFT4132/12
e) Philips 32PFS5823/12

Pozdrawiam serdecznie
 

kuncy7

New member
Tyle że ten Philips 32PFS5823/12 to Smart, podobno niepotrzebny.
Też potrzebuję TV 32" o najlepszej proporcji cena/jakość do 1000 zł.
 

weedxxx

New member
Witam. Pozwole sobie podłączyć zapytanie. Czy w tym modelu tv Philipsa piloty są przypisane do danego egzemplarza czy kupując 10 sztuk (pensjonat) i ewentualnej niesprawnosci jednego będę mogł zastąpić drugim? I czy jest jakieś tajemne menu serwisowe z ktorego mogę wprowadzić pewne ograniczenia jak np. poziom głośności. Oczywiście wiem o tv stricte hotelowych ale sa zwyczajnie brzydkie a mozliwosc korzystania np. z netflixa przez gosci uwazam za argument nie banalny. Stąd uwaga w kierunku tego właśnie modelu. Chętnie też rozważę ew. ofertę od Pana.
Pozdrawiam wszystkich
Damian

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak zawsze możesz zastąpić.
Żeby mieć ograniczoną moc dźwięku musisz mieć telewizory z trybem hotelowym.
Ile masz max kasy na telewizor i jakie masz dokładnie potrzeby ?
 

weedxxx

New member
Max 1300, DVBS2, 32 cale, piloty zamienne, obraz po dvb-t musi byc niezlej jakosci - w glownej mierze bedzie zrodlem. Przedwczoraj w sklepie poprosilem o wlaczenie kilku tv po naziemnej i ledwo moglem na to patrzec. Jedynie philips 5301 jakos sie obronil wiec zalozylem ze cos z tegorocznej produkcji z moze nieco drozszej polki nie bedzie gorsze.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, sorry miało być 32PFS6402 oczywiście.
Cena 1399 zł z kalibracją i dostawą.
 
Do góry