Nowy TV

invisible1

New member
Na pewno cena przemawia za TCL, Ambilight za Philipsem (choć nie przeceniałbym tego bajeru) I co dalej...?
A za jakością obrazu co przemawia? Bo żaden z nich nie daje zadowalającego obrazu. Ten TCL otrzymał w testach dimmingu 0 (słownie zero punktów).
 

karolkos31

New member
Nie jestem Tv Maniakiem . Podoba mi się obraz z mojego Philipsa i tyle. A Ty kolego mając 3 posty i meldując się na forum całkiem niedawno co masz w tej kwestii do powiedzenia?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Nie zdecydowałem się na TCL ponieważ hejt wylany na markę oraz testy w necie skutecznie mnie zniechęciły. Może zrobiłem błąd? Nie wiem i pewnie się nie dowiem. W każdym razie Philips daje radę, bo jest funkcjonalny i ma dobry obraz.
Jak oceniasz ambilighta?
Masz caly czas wlaczony?
Czy czasem nie przeszkadza, czy bardzo przydatna opcja?
Moze regulowac jego jasnosc swiecenia?
 

karolkos31

New member
Jak oceniasz ambilighta?
Masz caly czas wlaczony?
Czy czasem nie przeszkadza, czy bardzo przydatna opcja?
Moze regulowac jego jasnosc swiecenia?

Funkcja która niby powiększa ekran...No nie wiem. Po pierwszym odpaleniu przeszkadzała dość mocno, a później oczy się przyzwyczajają i to się podoba. Jest kilka trybów świecenia, Ja mam włączony cały czas
 

invisible1

New member
w klasie cenowej.
Czyli w zerowej klasie cenowej. Zauważmy, że taki Philips liczy sobie za amblilight (który dla mnie jest najlepszy jak jest wyłączony), skoro jego cena jest niska i doliczają za ambilight, to co taki wyświetlacz sobą reprezentuje? Weźmy takiego panasa, nie ma nic, androidów, ambilightów a cena wyższa. Why? Bo tutaj stawia się na jakość obrazu. Kupujesz tv, bierz pena, idź do sklepu i zobacz na własne oczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spać spokojnie.
Tu się stawia na jakosc obrazu dlatego Philips dostaje nagrody Eisa od lat a Panasonic , szkoda gadać....
Aplikacje ma gorzsze jak Manta i SkyMaster .
Jak tak dalej będzie to Panasonic skończy tak jak w USA, już tam nie sprzedają telewizorów w ogóle.
 
Do góry