Wysokiej klasy LCD 55"- Sony KD-55XF9005 czy Panasonic TX-55FX780

jankes3

New member
Czasy takie że swobodnie kupujesz - jak Ci się nie poda oddajesz lub wymieniasz. Właśnie dlatego żebyś był zadowolony.

Wszystko się zgadza ale kto chciałby kupić tv np. za 14k który pochodzi ze zwrotu albo zwrotów bo nigdy nie wiadomo ile razy był zwracany dany sprzęt, to tak jakbyś kupił tv z wystawy który nie wiadomo ile świecił na półce sklepowej i to po normalnej cenie.
Jednak nie ma to jak nówka sztuka oryginalnie zapakowana.
 

jarswi

New member
Przepraszam że zaśmiecam wątek ale tak wyszło, że w tym wątku kiki obiecałaś po raz enty test. Nie zależy mi tylko na samym teście ale także na poważnym traktowaniu. Kiedyś napisałeś, że nie zobaczyłeś nierówności podświetlenia matrycy w testowanym przez Ciebie lg 65SK9500. Miałem nadzieję potwierdzić to stwierdzenie w Twoim teście.
Nic na siłę - napisz po prostu testu nie będzie.
Życzę samych spokojnych nocy z poczuciem wypełnionych obietnic.
 

PioPac

New member
FX780E 55 i 49" pojawia się na półkach w Media/Saturn w cenach 5 999 i 5 199. W Euro 6 599 i 5 199 a w promocji 2 raty gratis 6159,16 i 4852,40
W Euro do 3 dni FZ800 65 i 55" w cenach 11 599 i 7 499, w promocji 2 raty gratis tylko 55" w cenie 6 999,16

Podczas obchodu po sklepach stwierdziłem, że Sony 55FX9005, pomimo pełnego podświetlenia ma w narożnikach bardzo ciemne obszary przy jasnych planszach. Bije to po oczach i jest potwierdzone w teście na innym portalu o HDTV.

Za to PUS8102 miał podczas testu najlepszą czerń. Czekam na informację jak sobie z tym poradził Panasonic w najnowszej serii FX :popcorn:
 
Ostatnia edycja:

PioPac

New member
Wprawdzie nie kupiłem, ale miałem okazję obejrzeć go w MM w Czeladzi. Nieszczęśliwie stał w taki sposób, że kątem oka było widać OLEDa...
Niby obraz bardzo ładny, czerni niby dużo jeśli już pojawiała się na demonstracji, ale OLED go bezapelacyjnie upokorzył.
Szkoda, że nie szedł ten sam materiał, a pilot, który był przy telewizorze po wciśnięciu jakiegokolwiek klawisza wyrzucał tv z trybu demo i wyświetlało się nic. Chętnie bym poustawiał obraz pod swoje preferencje i dopiero oceniał, bo EX780 w innym sklepie dawał się całkiem fajnie ustawić.
Ja jednak zmieniłem zdanie i będę brał OLEDa. Celuję w LG C8 z powodu Dolby Vision. Mam blu raya z DV i nie będę sobie zamykał dostępu do tego formatu z powodu jakiejś dziwnej wojenki standardów między producentami :-/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz specjalną ofertę dla niebieskich członków forum z prezentem z LG Polska ale tylko do jutra - bo promocja się kończy 15.07.
 

daniel 88

New member
Wiem ze ten panasonic nie może sie równać jakością obrazu do oleda ale chodzi mi o porównanie tego modelu do sony xf90 i do samsunga quled QF bo tylko te 3 modele biorę pod uwagę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sam sobie odpowiedziałeś .
Oled jest oled - tym bardziej ze masz specjalne oferty dla niebieskich.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz bardzo dobre modele 55":
- Philips 55PUS8602 za 4999 zł
- Sony 55 XF 8505 za 4799 zł
- LG 55SK800 za 4799 zł
Wszystkie z pakietem.
 
Do góry