tcl 7006 czy philips pus7303

hitachi

New member
który lepszy ? mam ok 2500zł +/-200zł , Tv ma być na mistrzostwa, a potem na wieczorne oglądanie, wielkość 49-55 cali, oglądanie : sport i internet i android. Dla mnie ważne jest dobre odwzorowanie ruchu, nie przekłamany odcień skóry i otwarty internet (filmy z internetu bezpośrednią na tv). Jakby dałoby się też odtworzyć gry ze sklepu play to byłoby super a więc musi istnieć możliwość podłączenia pada. Tak więc który lepszy?A może jakiś sony lub samsung będą lepsze?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie to tylko 55 C7006.
Spełni wszystkie potrzeby.
Cena się mieści
Kosztuje 2699 zł
I pełen pakiet.
Philips 55 PUS 7303 jest za 3099 zł
 

hitachi

New member
Witam a ten philips jest w 50calach? w czym.jest gorszy ten philips od tcl? Czy można liczyć na jakiś rabat jak bym kupił dwa tv? Czy ma Pan 43 calowy tcl i Philipsa?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
W tej klasie to tylko 55 C7006.
Spełni wszystkie potrzeby.
Cena się mieści
Kosztuje 2699 zł
I pełen pakiet.
Philips 55 PUS 7303 jest za 3099 zł


Tak zastanawiam się co pan KIKI ma wspólnego z TCL ? Gdzie nie zajrzę to tylko poleca TCL i TCL , reklamę robisz ? masz udziały w tcl ?



Co do tematu , TCL ma problemy z Androidem !!! Kup lepiej Philipsa w 50" i będziesz zadowolony
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem cichym właścicielem TCLa...
Tylko zachowaj to dla siebie.

Panasonic w cenie 2699 zł może sobie podrapać w bucie nie stać go na to żeby włożyć Andorida, Głośniki JBLa, obsługę głosem, goggle assistant.
Aplikacje , obudowę z aluminium.
Dlatego TCL to trzecia siła na świecie a Panasonic ...
Manta już go wyprzedziła, więc nie wiem chyba wypadnie z dziesiątki.
Panasonic ma tragiczny smart.
Jak ktoś chce kupować - jego wybór.
Tak jak Huawei wciąga Samsunga w Polsce w smartfonach , tak TCL wciąga nosem na świecie Panasonica.
Ale jest wolny rynek każdy wybiera co uważa.

Panasonic - czeski, ale ten tańszy jest już turecki
Gdzie powstają telewizory na polski rynek?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jestem cichym właścicielem TCLa...
Tylko zachowaj to dla siebie.

Panasonic w cenie 2699 zł może sobie podrapać w bucie nie stać go na to żeby włożyć Andorida, Głośniki JBLa, obsługę głosem, goggle assistant.
Aplikacje , obudowę z aluminium.
Dlatego TCL to trzecia siła na świecie a Panasonic ...
Manta już go wyprzedziła, więc nie wiem chyba wypadnie z dziesiątki.
Panasonic ma tragiczny smart.
Jak ktoś chce kupować - jego wybór.
Tak jak Huawei wciąga Samsunga w Polsce w smartfonach , tak TCL wciąga nosem na świecie Panasonica.
Ale jest wolny rynek każdy wybiera co uważa.

Panasonic - czeski, ale ten tańszy jest już turecki
Gdzie powstają telewizory na polski rynek?


To pochwal się się jaki model masz ? ;)
 

Bartezzo1987

New member
To pochwal się się jaki model masz ? ;)

Masz 67 postów a nie wiesz kim jest KiKi? No to fest.
Kiki to właściciel tego forum oraz sklepu z audio video.

Jeśli chodzi o główny wątek.

Sprawdź sobie panasa ex703 smarta ma słabego ale jakość i płynność obrazu o niebo lepsza od tcl.

Masz też philipsa pus7303

Nie słuchaj bajek o tcl i trzecim świecie bo to aż żenujące. Obraz tego tcla z płynnością mają niewiele wspólnego.
 

hitachi

New member
czyli wybrałbyś philipsa pus 7303 a nie tcl c70? co do panasa to jak ma słabe smart to sobie daruje bo tv bedzie na stałe podłączone pod net i chodzi mi o androida.
 

Bartezzo1987

New member
czyli wybrałbyś philipsa pus 7303 a nie tcl c70? co do panasa to jak ma słabe smart to sobie daruje bo tv bedzie na stałe podłączone pod net i chodzi mi o androida.

Do 3k wybrał bym tego philipsa, ba! Sam go niedługo będę zamawiać do ps4 na przeczekanie.
Jak wyjdą tv z hdmi 2.1 to pojdzie do salonu a do konsoli kupie nowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź proszę na własne oczy i Philipsa i TCLa i co uważasz. I daj znać.
Wszystkie modele są dostępne w specjalnych cenach dla niebieskich.
Nie słuchaj bajek szczególnie tych którzy nie wiedzieli na oczy a wiedzą.
TCL jest trzecim producentem na świecie - ale co to ma wspólnego ??

Zamów jeden lub drugi , albo inny.
Jak Ci się nie spodoba zawsze możesz wymienić na inny.
 

hitachi

New member
Witam niestety tych tv nie ma w sklepach. Powiedzcie mi jeszcze czy ten Philips 50PUS7303 jest tak dobry jak 55 calowy? bo wiem ze producenci tak kręcą z telewizorami i te same modele ale z różną wielkością matrycy mogą różnic się diametralnie. Kiki ile u ciebie stoi Philips 50PUS7303?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz za 2699 zł za 50PUS7303 z kalibracją i z dostawą.
Dostawa jeden dzień od zamówienia.
Matryca jest ta sama.
Różnią się wielkością.
 

hitachi

New member
A może być ten philips 50pus7303 z ceną jaką zaoferowałeś innemu użytkownikowi kilka godzin wczesniej:
Masz wiele modeli :
- Philips 50 PUS6561 za 2550 zł
- TCL 50DP660 za 2599 zł
- Philips 50PUS7303 za 2359 zł
- TCL 49C7006 za 2200 zł


to jest jednak 340zł mniej. Dla mnie jakaś cena wygórowana 2699zł :(

A co myslycie o mancie Manta 65LUA58L jest już dostępna za 2400 zł a jest to 65 calowy tv. Tylko czy warto w porównaniu z philipsem czy tcl?
 

hitachi

New member
OK , szkoda a powiedz mi jeszcze cene tcl c70 50 cali. I tak poważnie który jest lepszy do słabej kablówki sd i internetu i androida???
Po drugie jakie modele polecacie ale 43 calowe z dobrym obrazem i oszczędne bo u rodziców tv chodzi 20h na dobe. Tv do ogladania kablówki dla rodziców. Wcześniej mają ok 6 letniego LG i powiem szczerze ze obraz w nim jest lepszy od wielu dzisiejszych tv.
 

grzegorzp4

New member
Dołóż parę stówek i kup 55PUS7303 - sam jestem posiadaczem tego TV od prawie tygodnia, obraz bardzo czysty i ostry, brak smużenia, mecze mundialowe w bardzo dobrej jakości (mimo 60 Hz wyświetlacza brak widocznego cloudingu i komety wokół piłki). Android działa szybko i stabilnie. Kupowałem u Kiekiego i nie żałuję - najlepsza cena w Polsce, telewizor skalibrowany i ustawiony tak jak trzeba. Szczerze Polecam
 

hitachi

New member
Dołóż parę stówek i kup 55PUS7303 - sam jestem posiadaczem tego TV od prawie tygodnia, obraz bardzo czysty i ostry, brak smużenia, mecze mundialowe w bardzo dobrej jakości (mimo 60 Hz wyświetlacza brak widocznego cloudingu i komety wokół piłki). Android działa szybko i stabilnie. Kupowałem u Kiekiego i nie żałuję - najlepsza cena w Polsce, telewizor skalibrowany i ustawiony tak jak trzeba. Szczerze Polecam

a jak chodzi android ? mozna instalowac gierki i grac w nie podłączając pada?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 55C7006 za 2699 zł z pakietem
Philips 55PUS7303 za 3099 zł z pakietem
TCL 49C7006 za 2000 zł z pakietem
Philips 50PUS7303 za 2699 zł z pakietem.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV.
 
Do góry