65" z soundbarem do 7000 zł.

Alan6R

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost/lekko bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? okno po lewej od tv
9. Jaki sygnał? NC+
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-5 godzin dziennie
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? brak preferencji
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, seriale, czasami sport
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
17. Preferencje co do wielkości? 65""
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 7000
21. Czy telewizor ma mieć 3D? nie
22. Czy telewizor weźmiesz na firmę? nie
23. Czy ma mieć smart TV? tak
24. Preferencje marki? Samsung


Dodatkowo do telewizora będę chciał dokupić soundbar. Kusi mnie bardzo mocno oferta Samsung Brand Store, który oferuje Samsunga 65MU8002 + soundbar HW-M550. Sam telewizor w sieci hula po 5800 zł, a tutaj mamy za 5999 zł pakiet z soundbarem. Telewizora nie miałem okazji przetestować, natomiast soundbar tak. Gra gorzej niż JBL 2.1, ale jest on dla mnie akceptowalny. Ewentualnie mogę wystawić go na Alledrogo i przesiąść się na JBLa. Proszę o pomóc w wyborze telewizora do 5500-6000, tak aby zostało te 1000-1500 na soundbar. Poprzedni mój telewizor kupiłem od Kikiego z kalibracją, był to nieszczęsny Philips 47PFL6008. Przyznam szczerze, że obraz i dziek był bardzo dobry, ale mam uraz do tej marki ze względu na awarie miesiąc po gwarancji, której nie udało się naprawić. Druga sprawa to smart, który w tamtym modelu była delikatnie mówiąc powolny. Trzecia to dosyć sporawy clouding w tym modelu. Chciałbym wydać rozsądnie tą kwotę i nie żałować wyboru.

Moje typy:
- Samsung 65MU8002 - kusi zestaw w fajnej cenie
- Sony KD-65XE8505 - widziałem na żywo w media expert, zrobił na mnie dobre wrażenie
- Philips 65PUS8102 - tak jak wcześniej pisałem mam uraz do marki, ale nie skreślam go z listy, chociażby ze względu na ambilight
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat PUS8102 podajemy nie ze względu a ambilight, ale ze względu na jakość obrazu.
W stosunku do podanych - ma najlepszą Jakość obrazu.
Żeby nie żałować wyboru.
W klasie masz jeszcze za 6999 zł Philipsa 65PUS8602 i Hue gratis
https://www.youtube.com/watch?v=AvvJkV8OgGc
Ten ma to co potrzebujesz , czyli soundbar w komplecie i ma kropki kwantowe.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja.polecam 8102 - świetny obraz a android to już inna bajka niż w starych modelach (sam miałem kiedyś 47PFL6007 i tam to była porażka).
Dodatkowo HUE robi świetną robote.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo to jest świetny też telewizor. On chciał z soundbarem - więc ma wszystko co chce i w specjalnej cenie.
 

Alan6R

New member
Ten Philips 65PUS8602 posiada tylko soundbar bez wolnostojącgo woofera?
Jutro będę robił wycieczkę po elektromarketach, żeby zobaczyć te modele na żywo.
 

Alan6R

New member
Jeszcze jedno pytanie odnośnie tego PUS8602. Jak wcześniej wspomnienia telewizor będzie wisiał. Co wtedy ze soundbarem, chyba wisi z telewizorem ?
 
Do góry