75 cali do salonu

Status
Zamknięty.

east

New member
Zostaly w grze:
Samsung UE75MU7002 za 7300
Lg Oled B7 65 cali za 8400

Mialem się zmieścić 6500 max. Dużo osób poleca Oleda zamiast 75 cali Samsunga. I sam nie wiem. Przypomnę, że przesiadam się z 60 cali Sharp 740 3d model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo 65" oled nie ma ramek, a Sharp miał szerokie ramki. Stracisz na powierzchni stricte.
Legalne ceny na Samsunga podałem.
Było wiele ogromnych firm w Polsce które sprzedawały z niewiadomego źródła i już ich nie ma.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Jeszcze raz mówię, aby przymierzyć się do wieszaka z wychylnym ramieniem. To daje opcję przybliżenia o pół metra ekranu, a masz świetną jakość OLED, zamiast wątpliwego ekranu 75”, bo za tyle kasy nie można spodziewać się rewelacji.
 
Ostatnia edycja:

east

New member
Dzis oba oglądałem na żywo. Oled piękny, jedna tafla . Obok Samsung 75. Ogromnyyy. Z 3 metrów fakty na nim to soę zastanawiam czy noe przegięcie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne.
Ale za 5999 zł masz na matrycy VA TCLa 70C7006 z podświetleniem strefowym.
Głośniki JBLa, obsługa głosem, HDR, wszystkie aplikacje, VP - profil 2.
Kodi, Cda, Mx Player, Vavoo. Terrarium... itd...
 

remo179

New member
@kiki



Mógłbyś mi powiedzieć który z TCL ma 100 Hz, bo wg. displayspecifications.com wszystkie mają 60 Hz ?
Ewentualnie co byś polecił do 8000 zł - o jak największej przekątnej ? - obecnie (od 10 lat) mam Toshiba Regza 52 Z3030, który w tym czasie polecałeś jako świetny wybór. W związku z powyższym również chciałbym zasięgnąć Twojej opinii o nowych TV.


Z góry dzięki za zainteresowanie postem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry