Telewizor z dobrej półki do ps4 ale nie tylko do 7k

Mateusiak3

New member
Cześć na forum jestem nowy i poszukuję telewizora z naprawdę dobrej półki. Telewizor będzie używany w sporej ilości czasu do grania na ps4 ale również oglądania TV, filmów.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m2

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3-3.5 m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3 osoby

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost sporadycznie bokiem

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? obojętne

6. Jak słońce świeci w pokoju ? tak świeci i czasem dość intensywnie w ekran telewizora

7. Jaki masz obecnie telewizor ? obecnie Samsung UE46F6770SS

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? bardzo dobre kolory, rzeczy przydatne w grach na ps4 i do oglądania sportu choćby dobrej jakości hdr, może też posiadać niski intup lag

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Nie jestem do końca pewien ale HD i 4K

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? konsola ps4 i dekoder cyfrowego polsatu

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 6 h dziennie

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sportowe, filmy

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? sporadycznie

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Telewizor 40 – 50 procent do grania na konsoli Ps4

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? więcej wieczorami

17. Preferencje co do wielkości? Minimum 55 cali

18. Co Cię denerwuje w telewizorach ?

19. Preferencje co do marki ? ostatnio kupowany był Samsung i niestety trafiłem wadliwy egzemplarz, ciągle się wyłącza więc raczej wszystkie poza Samsungiem

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie musi posiadać

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 7 tysięcy

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? tak

Będę wdzięczny za podsunięcie odpowiednich modeli, gdyż czytałem już dużo i mam mętlik w głowie. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz z kropkami kwantowymi 65 Qled 8602 za 7199 zł
 
Ostatnia edycja:

Mateusiak3

New member
Brać Philipsa 65PUS8102/12 który kosztuje obecnie 6799 czy dopłacić do Sony KD65XE9305 który kosztuje 7999 zł? Czy warto dopłacać ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 65PUS8102 masz za 6299zł
Cena dla niebieskich członków forum.
Zaloguj się w Klubie HDTV .

Ja bym nie dopłacał.
 

Mateusiak3

New member
niestety nie zwróciłem na to uwagi ale komoda na której będzie stał telewizor ma długość 120 cm więc nóżki tego Philipsa mieszczą się na styk i niestety odpada. nie wiem co teraz począć
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bierz zdecydowanie 65PUS8602 z centralną stopą i soundbarem pod telewizorem.
Cena dla niebieskich 6999 zł z pakietem.
 
Do góry