Tv do Salonu 65" a może jednak 55"

Sluper

New member
Poczekałem trochę na rozwój sytuacji względem premier Philipsa i teraz mam ból głowy bo ciekawy jest model Philipsa 65PUS7303, który zbiera u was dobre opinie. Aczkolwiek byłem nastawiony na Philips 65PUS7502/12, który powinien wypadać nieco lepiej bo ma szybszą matrycę (oglądam dużo sportu) jest on nawet teraz w dobrej cenie w komputroniku za 5499zł + gratis + soundbar philipsa o wartości 600zł HTL1193b/98 + kabel optyczny 1.0m. Jednak zauważyłem, duży spadek ceny tv SAMSUNG UE65MU7002 w tej chwili jest na niego promocja w większości marketów i łatwo go dostać w tej samej cenie co Philipsa a dopłacając 100zł więcej (VOBIS) można go mieć z 5 letnią gwarancją. Jak one wypadają względem siebie, porównywał ktoś je?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz :
- TCL 65x2 za 5199 zł
- Philips 65 PUS 7502
Za nie wielka dopłata masz
- Philips 65PuS 8102
- Philips 65PuS 8303
 

Sluper

New member
A z jakich względów wykluczasz tego Samsunga? Wiem, że nie ma androida i ambilight to dwie rzeczy, które mi się podobają akurat w Philipsach, ale czy ten Samsung nie będzie działał lepiej w codziennym użytkowaniu?
 

Sluper

New member
To niestety poza moim zasięgiem bo nawet na te 5,5 tys to muszę się ponaginać :p bo tak można by było iść w nieskończoność z dorzucaniem kilku stówek.
 

Sluper

New member
Myślę kwestia godna rozważenia, faktycznie chwalą ten tv bardzo ludzie. Jedna rzecz jest przerażająca w tym tv "Klasa energetyczna B" gdzie model 65PUS6262, który jest prawie 2x tańszy "Klasa energetyczna A++''. Ten 8102 nie pożera czasem prądu jak plazma? :D
 
Do góry