Tv do Salonu 65" a może jednak 55"

PawelTBU

New member
Ale napisz proszę jakie masz oczekiwania ?
Jaki masz teraz telewizor ?
Teraz mam 46 cali sony cx520 ale się przeprowadzam, i będą nowe warunki.

Oczekiwania mam takie zeby mieć jak najlepsza jakość obrazu, na codzień bbędzie podpięta kablówka jambox. do tego filmy z kompa/ FULL HD I 4K/ no i net, nie wiem czy wykupie netflixa bo sie zastanawiam ale YT na bank. Myślę o ew zakupie BR 4K
chce żeby to jak najlepiej chodziło w budżecie do max5tys. Pokój ma ok 20m2 kanapa na codzień będzie ok 4m od tv ale na seanse filmowe będzie bliżej 2-3m okno jest z boku i na wschód więc tylko rano mocno daje a potem juz nie. Zakup na lata więc zapas funkcji się przyda. Obecny Sony pojdzie do sypialni a mamy go z 6 lat gdzieś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny nowych modeli Philipsa będą jutro - przypomnij się to CI podam.

W klasie cenowej masz bardzo dobre modele :
- Philips 65PUS7502 za 5450 zł
- TCL 65X2 za 5199 zł
Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację gratis.
 

Sluper

New member
Kiki a jak z cenami nowej serii Philips, mógłbyś je nam tu zapodać?

Jeszcze mam pytanko byłem w sklepie w Euro RTV AGD i mają tam tego Philipsa 65 6412 i powiedzieli mi, jeżeli chce to mogę przyjść ze swoim pendrive i przynieść własne materiały bo oni nic nie mają zbytnio. A to co tam na nim puszczają jest słabej jakości bez 4k i jak widzę obok niego Sony 7005 gdzie leci 4k to naprawdę go miażdży i chciałbym zobaczyć czy na tym Philipsie też będzie tak super obraz.
Jakiego typu filmiki polecaciedo testu? Skąd je pobrać macie może jakieś fajne źródło? Czy jak pobiorę np. jakiś kawałek w meczu piłki nożnej w jakości HD to takie samo HD w takiej samej jakości będę miał gdy podłączę telewizję z dekodera na kanałach HD?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy co chcesz testować ?
Co dla Ciebie jest najważniejsze ?

Ceny już są dla niebieskich - napisz na PW dostaniesz info.
Oficjalne podam wieczorem.
 

Sluper

New member
Chce zobaczyć czy kolory będą równie nasycone jak te w tv Sony, czy raczej będą one wyblakłe i mniej naturalne, jak również czy nadaje się do oglądania piłki nożnej. Najważniejsze by telewizor miał obraz nie gorszy niż mam na Samsung 40F6640, 80% czasu i tak będzie wykorzystywany by pooglądać jakiś film, mecz, wiadomości po pracy.
 

Sluper

New member
Zauważyłem, że jest promocja obecnie na Philips 65PUS6412 za 4199zł w jednym ze sklepów a także na Samsung'a UE55MU7052 za 3.779,10zł z darmową wysyłką i z wnisieniem do domu :) szkoda, tylko że dla mnie jest za mały do pokoju :(
 
Ostatnia edycja:

Sluper

New member
Kiki i jak z cenami tv z nowej serii?
Czym się różnią modele 65PUS7101 od 65PUS7502? Cena jest podobna więc, który będzie lepszy?
Wczoraj byłem przetestować 6412, zabrałem ze sobą materiały 4k na pendrive i zauważyłem duże klatkowanie pzy 60fps czy to normalne? Jeżeli chodzi o materiały 4k to nie powalały jakością a niby piszecie obraz żyleta czy problemem może być mój stary pendrive 2.0?
 

Sluper

New member
4,5 tys. Ten model 7502 około 1000zł droższy od 6412 czy naprawdę warto dopłacać taką sumę odczuję dużą różnicę pomiędzy nimi gdy oglądam tv około 2-3 godz. max dziennie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym dopłacił, różnice są duże, od matrycy natywnej 100Hz po szybszą obróbkę sygnały, dokładność obróbki, szybsze algorytmy.
Jak będziesz niebieski - masz specjalne ceny.
 

PawelTBU

New member
Ja bym dopłacił, różnice są duże, od matrycy natywnej 100Hz po szybszą obróbkę sygnały, dokładność obróbki, szybsze algorytmy.
Jak będziesz niebieski - masz specjalne ceny.
A jak sie ten philips 100hz ma do x2? Strasznie mam juz namieszane w glowie...

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

kamilserek

New member
Witajcie, pozwolę również podłączyć się pod temat. Wymagania mam podobne jak autor postu. Szukam telewizora do sporego pomieszczenia. Fotele i kanapa rozłożone są dość szeroko więc istotne są kąty widzenia. Dodatkowo zależy mi na aplikacji HBO GO, netflix i nc+ (więc raczej pozostaje android TV). Czy w takim przypadku philips 65PUS6412 będzie dobrym wyborem? Budżet jakim dysponuje oscyluje w granicy 4000zł, więc do tego philipsa i tak musiałbym dopłacić.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
 
Do góry