Co po UE55F6500SSX?

rogal3

Member
Po czterech latach nadszedł czas wymiany TV. Z obecnego jestem zadowolony ale musi powędrować do drugiego pokoju a w jego miejsce ma przyjść inny, na którego wyłożyć w tym roku mogę 1000-1300€ (kupuję w Niemczech). Choć jeśli trafi się mega promocja, to granica bólu może przesunąć się do 1500€. Wiem, że w tej cenie, żadnego sensownego OLEDa nie kupię, więc zasadnicze pytanie: czy teraz brać na 2,3,4 lata 65 calowego LEDa, czy wstrzymać się rok (drugi pokój zaopatrze w radio:) ) i dołożyć do jakiegoś Oleda, choć i tak mniejszego niż LEDa w tej cenie.
Od TV 3m, oglądamy zazwyczaj po zmroku. Lubię Samsunga ale sama firma o niczym nie przesądza. Sygnał z nc+ (latem wymiana na ten najnowszy), w planie Netflix4k ale bez oglądania jak małpa 24/7. Dla mnie najważniejsze jednak podłączenie pod PS4 Pro. Z funkcji smart korzystam tylko z YT (z tel na tv). Tak jak pisałem wczesnej, w grę wchodzi coś większego niż obecne 55'.
Jakieś sugestie?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

rogal3

Member
Ten soniacz to raczej pod 1600 podchodzi co już raczej nie mieści się w budżecie. Choć pewnie jest niezły skoro w media kosztuje 2000€. Tylko co on ma lepszego od np UE65MU7009T Samsunga za ponad stówkę tańszego?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Ten soniacz to raczej pod 1600 podchodzi co już raczej nie mieści się w budżecie. Choć pewnie jest niezły skoro w media kosztuje 2000€. Tylko co on ma lepszego od np UE65MU7009T Samsunga za ponad stówkę tańszego?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Niemalże wszystko, czerń, kontrast, barwy, hdr, podświetlanie, potencjał systemu operacyjnego.
 

rogal3

Member
Pus8102 jest daleko poza zasięgiem - ponad 2000€.
Ten Sony jeśli faktycznie dobry (czytałem test i wygląda, że ok) to może warty przebolenia tych nadprogramowych pieniędzy, ale muszę go obejrzeć w sklepie. Mam nadzieję, że na mistrzostwa będą jakieś grubsze promocje...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

rogal3

Member
65XE9005 obecnie w saturnie za €1499... Ciekawe czy na mistrzostwa będzie coś lepszego do wyhaczenia. Jeśli nie, to pewnie będę pluć sobie w brodę... i jak żyć?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

rogal3

Member
No 1500€ to góra. A tego Philipsa w Niemczech poniżej dwóch tysięcy euro nie ma. Nie wiem skąd taka różnica w cenie. Być może to model, który rzucony jest raczej na wschód. Nie to że gorszy ale wielokrotnie już widziałem, że pewnych modeli nie ma w Niemczech czy Polsce, które są do dostania u sąsiada.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

rogal3

Member
65XE9005 czy POS9002 (55)? W sumie do tych dwóch zawężyłem wybór. Choć jeszcze Samsung chodzi mi po głowie...
Co więc lepsze?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie OLED Philipsa pOS9002 !!!
Jak się zalogujesz w Klubie HDTV to masz specjalną cenę i z pakietem.
 

rogal3

Member
Dzięki za ofertę, ale tak jak pisałem wcześniej, kupuje w Niemczech. I raczej zdecyduje się na Sony 65XE9005 a nie 55POS9002. Wiem, że OLED pewnie jest zauważalnie lepszy w kolorach, ale nawet moja żona twierdzi, że wielkość ma duże znaczenie:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry