49PUS7502 co za niego

Turas

New member
Cześć

jakiś czas temu zakupiłem philipsa 49pus7502, oglądam dużo piłki nożnej i w niektórych momentach telewizor jakby zamulał, tak na 2-5 sekund podczas meczu jak są dynamiczne zmiany obrazu i dużo się dzieje na boisku to ma takie lekkie lagowanie, bardzo mnie to irytuje, wyglada jak procesor nie dawał rady, próbowałem wszystkich ustawień po włączenie all jak i również wyłączenie wszystkiego, nic nie pomaga, ten telewizor tak ma, obraz niby ok ale jak ogladam mecze to się tak dzieje, postanowiłem go sprzedać i teraz dylemat co wybrać. Proszę o jakieś rady, tv 49-50 cali do nc+ dużo piłki nożnej, czasem jakieś filmy itp. Philipsa mam dość
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nc+, na kanałach eleven i c+sport

Jeśli masz stary dekoder to może być to jego wina ! Wcześniej miałem Samsunga FHD i tam też co jakiś czas była przycinka - teraz pus8102 - zdarzy się czasem spowolnienie ale już rzadziej - chyba czas na wymianę dekodera przynajmniej u mnie :p
 

Turas

New member
A co polecacie z dekoderów do nc+, nie chce żadych dysków itp, prostota bez dysku i nagrywania, kiedyś miałem Ferguson ariva, aktualnie mam stockowy jakis z nc+ bodajze PACE PVR 500
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dziwna sprawa !
Chyba najlepsze wyjście to zamówić Sony przez neta i masz 14 dni na testy - jak będzie to samo to oddajesz i szukasz przyczyny dalej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Coś źle robisz .
Napisz proszę na PW dostaniesz kontakt do kolegi który Ci pomoże.
 

Turas

New member
Coś źle robisz .
Napisz proszę na PW dostaniesz kontakt do kolegi który Ci pomoże.

Źle zrobilem ze kupilem tego philipsa, po zakupie sony 55xe8596 żadnych zacięć nie ma, tv radzi sobie z ruchomymi bandami i ruchem zawodników w różne strony, nic się nie dzieje. Mama z philipsa zadowolona, do tvnu ten tv się nadaje. Niepotrzebnie tylko wydawalem kase na nowy tuner. Dzięki za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam
 

bari49

New member
hej,zastanawiam sie wlasnie czy brac sony ex90 czy philipsa pus8102, powiedz jak głębia obrazu wypada w tym philipsie,i czy rzeczywiście hdr jest taki ze rzeczy czarne ,np włosy potrafi zlać w jedna plame
 
Do góry