Jaki wybrać TV 65 cali

Robert1977

New member
Cześć
Proszę o radę. Ostatnio zacząłem szukać nowego telewizora tym razem 65 cali (50 okazał się zbyt mały). Odległość do telewizora 3,5 metra. głownie chodzi mi o dobry obraz i dźwięk. Smart i inne bajery nie będą zbyt często używane. Cena max do 6000 tys. Najlepiej 4K.Ekran prosty. Ja osobiście zastanawiam się pomiędzy 3 telewizorami:
Samsung UE65MU7000T
Samsung UE65MU7042
Sony Bravia KD-65XE7096B
Jeśli można to prosiłbym o opinię. Jakie plusy i minusy i co byście wybrali. Telewizor głownie do filmów i standardowego oglądania programów z nc.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja jeszcze dołożę PUS8102 (trzeba trochę dołożyć) który bije pozostałe w każdym aspekcie !
 

barburian

New member
Bez reklam
Kolega Ataszek dobrze prawi, wyciągnij z kieszeni jeszcze 800 zł i kup
tego Philipsa w końcu nie kupujesz TV co rok i warto dołożyć do czegoś
lepszego.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Zagadaj do kolegi Kiki - da ci dobra cenę , sprawdzony i skalibrowany egzemplarz taniej niż sklepy internetowe ! Ma też raty jeśli chcesz się odciążyć trochę - różnica w cenie niewielka a jakościowo to inna liga ! Przemyśl to.
 

janusz

New member
Bez reklam
Spokojnie możesz brać tv z reklamy, która widać na gorze strony. TCL C70 , a jeszcze lepiej X2 przy nowym sofcie są bezkonkurencyjne w swojej cenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli kwota nie przekraczalna to :
- Samsung 65MU7052 za 5999 zł
- TCL 65 X2 za 5999 zł
- Philips 65PUS7502 za 5999 zł

ALe jeśli zakup na lata to Philips 65PUS8102 z podświetleniem strefowym za 6899 zł i to z pełnym pakietem.
 
Do góry