Jaki TV do 4500

klonxxx

Banned
Android w TCL się nie wiesza więc nie opowiadaj głupot .

A kto pisze że się wiesza ma tyle bugów że do księgi rekordów się dostnie,bo nikt tak kiepskiego androida jeszce nie dopracował jak TCL ---Telewizor Co jest Lipą !!!Tak powinni się nazywać ...Opinie nie biorą się z kosmosu tylko od użytkowników np:


sulko
Senior Member

Avatar sulko

Meldunek: Apr 2008
Postów: 122
Cytuj #2103 Wczoraj, 17:16
Domyślnie
Cytat:
Napisał DLUGI321 Zobacz post
To faktycznie jestem w błędzie ale mój błąd był podyktowany tym że kiedyś kiki wspomniał że nie ma w planach tych opcji ale jeżeli będą i będą działać tak jak należy to będzie duży plus. Jednak mogli by się skupić na dopracowaniu obecnych błędów a następnie na dokładaniu kolejnych opcji bo jeżeli będą chcieli wszystko na raz dodać to chyba nigdy nie uda im się dopracować tego oprogramowania bo jak nie jedno to drugie będzie się knocić
Zgadzam się całkowicie, najpierw trzeba dopracować podstawowe funkcje. Ostanie softy nie nadają się do codziennego użytku, co najwyżej do testów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie stresuj się bo to nie dotyczy Twoich wpisów.
Android w TCL się nie wiesza wiec możesz tylko wypisywać bzdury.
Jest nowy update i ma się bardzo dobrze.
Wejdzie też na dniach nagrywanie.
 

strazakp

Banned
Kiki nie irytuj się bo ci żyłka pęknie ;-) Pisanie do kogoś że kłamie nie jest chyba na miejscu co???? :-( Ludzie mają swoje (mniejsze lub większe) doświadczenia i mają swoje opinie. Spora ilość negatywnych opinii nt np tv marki philips, niektórych Sony lub TCL nie biorą się z nikąd. Tak samo te pozytywne (myślę że ponad 95%) dla tv Panasonic też mają swoje potwierdzenie. Oprócz tutejszego forum jest jeszcze forum konkurencyjne gdzie koledzy jak by nie patrzeć może i faworyzują jakieś marki ale nic nie wciskają.
Są też opinie (wg mnie o sporej wadze) na stronach sklepów pod danym produktem. Są to opinie osób które nabyły dany sprzęt i chcą się podzielić wrażeniami.

Co do systemu to wg mnie android jest OK Ale na smartfony i tablety choć też nie na każdym sprzęcie bo by dobrze pracował to smartfon musi być przynajmniej że średniej półki. Android TV to wg mnie tylko problem a te miliony aplikacji to 99% nikomu nie potrzebne. Jak ktoś wyżej napisał że jak się chce poświęcić niejeden wieczór na zabawę z systemem to niech kupi android tv :) LG i Samsung mają swoje smary i nie zamierzają zmieniać a przecież spokojnie ich stać na androida ale po co sobie psuć coś co mają bdb.
 

agricola

New member
Faktycznie autor zainteresował się starszym Philipsem, ale to moim zdaniem bez sensu. Dużo nowszy model 7502 nie ma już problemów z Androidem i nie ma sensu pisać o tym jakie Philipsy były kiedyś. Kiedyś każda marka miała bardzo ubogie menu smartTV i nikt nie używa tego argumentu przeciwko nim.
 

omot

Member
Nie wiem jak działa philips na androidzie, ale Thomson/TCL na androidzie
działa w mojej opinii bardzo płynnie i stabilnie. Więc generalnie nie narzekam.
Najlepiej przed zakupem iść do sklepu, "pobawić" sie troche tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miło posłuchać kogoś kto ma a nie kogoś kto nie widział na oczy a kreuje się na znawcę wszystkiego...
Taki lokalny koloryt.
Ale nic na siłę.
Masz wątpliwości wybieraj to co uważasz.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Nie wiem jak działa philips na androidzie, ale Thomson/TCL na androidzie
działa w mojej opinii bardzo płynnie i stabilnie. Więc generalnie nie narzekam.
Najlepiej przed zakupem iść do sklepu, "pobawić" sie troche tv.

A najlepiej po prostu kupić przez internet, są 2 tygodnie na testy, a to już czas który pozwoli wyrobić dosyć miarodajne zdanie na temat danego tv. Ryzykujemy co najwyżej koszt odesłania tv :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak i to jest najlepszy i najwygodniejszy sposób sprawdzenia bo u siebie w domu !.
 
Do góry