65 " wzwyż do 20 tys.

Dubek

Member
Bez reklam
A jak tam ten biedny smart w Panasie? Bez Kodi i innych niepotrzebnych aplikacji i których i tak byś nie użył? Ino TCL na androidzie z miliardem niepotrzebnych apek!
 

Rafal7

Banned
Bardzo dobry wybór kolego.
Nie będziesz miał przynajmniej problemu z prawidłowo działającym tv. Liczę na to ze Panasonic jako pierwszy zrezygnuje z tego badziewia jakim jest Smart.
 

pantomima

Banned
Do końca życia nie zużyłbym tych wacików :)

Odpaliłeś - choć to tylko tv ,ale jak to mówią opad szczęki :)
Obraz ( oglądałem wieczorem Star Wars Łotr 1 ) ....Panie to trzeba zobaczyć i usłyszeć ( tv ma w podstawie soundbar Technicsa i styka w zupełności)

Chwilowo nie mogę oglądać bo ocieram łzy z głupoty że mogłem zaoszczędzić 9 tys.zł
Tak to jest - nikt nie jest doskonały


No coz , kupa kasy , szkoda jej , ale nie pozostaje Ci nic innego jak to przebolec i zapomniec .
Obraz generowany przez ten tv w tym pomoze ;)

Gratuluje zakupu ;)
 

bubusia

Member
Mialem mozliwosc porownania leb w leb ez1000 z lgb7 prosto z boxu, wlasciwie pod kazdym wzgledem obraz lepszy z panasonica, zdecydowanie bardziej naturalny, mniej przeswietlony, duzo lepsze barwy, na gorszym sygnale roznica klas, takze gratuluje wyboru. Po kalibracji na pewno lgb7 bardzo wiele zyskuje, ale wciaz uwazam, ze barwowo nie dorownuje panasonicowi - tego juz leb w leb nie porownywalem. Co do ceny - b7 9500 vs panas 15200(w saturnie w promocji technologicznej) - mozna sie juz zastanawiac. Roznica nie jest az tak wielka. A korzysci na pewno dostrzegalne.

Jeszcze jedna uwaga, czyli banding, moze to byc kwestia egzemplarza, ale w lgb7 duzo wiekszy.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież wystarczy skalibrować Oleda LG !
I mieć dwie sztuki 65" LG w cenie jednego Panasonica.
 

bubusia

Member
Po kalibracji lg/panasonic ten drugi nadal swieci bardziej naturalnie, z lepsza barwa. No i lepiej sobie radzi z gorszym sygnalem. Po prostu roznice sa mniejsze. Co do ceny, to mozemy miec poltora lgica:)
 
Do góry