TV 55-60 cali z płynnym obrazem do 3500zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor 65" ma 1465 mm więc powinien się chyba zmieścić ...
A wielkość ma naprawdę największe znaczenie.
 

MiQx

New member
Wybór padł jednak na Samsung UE58MU6192. Wczoraj zdążyłem tyle co powiesić go w salonie i trochę pobawić się po menu i oglądnąć kilka filmików z youtube w 4K. Co do wielkości jest w sam raz, max 60 cali by weszło, w innym przypadku musiałbym cos kombinować z uchwytem.

Co do TV narazie jestem zachwycony, ale nie zdążyłem jeszcze TV na spokojnie skalibrować - pozmieniałem tylko kilka ustawień. Przy tym rozmiarze ekranu, nawet z kablówki w FHD widać naprawdę dużą różnicę. W FHD z kablówki nie zauwazyłem "klatkowania", natomiast na youtube, w zależności od filmu czy to w 4K czy w FHD raz było lekkie "klatkowanie" raz nie, ale to już sam wpatrywałem sie w obraz zeby sprawdzic - myślę, że dużo zależy od jakości nagrania i sygnału.

W wolnej chwili skalibruję TV - pewnie tylko dostosuję ustawienia pod swoje oko. Jak ktoś szuka dużego TV z fajnymi funkcjami i dobrym obrazem i nie chce zapłacić za dużo to Samsung UE58MU6192 mogę polecić - kupiłem go za 2899.
 

tomaszeklolek

New member
Bardzo dobry zakup. Do ustawien wieczornych wyjsciowy tryb to film. Podswietlenie na dzien 14 na noc 7 (mozesz dac 14 a pozniej w ustawieniach od energi ustawic sciemnianie wedlug czujnika swiatla do 7) Jasnosc 0. Kontrast 90. Ostrosc 5. Kolor 55 (zaleznie jakie nasycenie lubisz). Ustawienia kontrastu dynamicznego minimum. Temperstura cieply1. Redukcja drgan na 4. Ustawienia czerni niskie.
 
Ostatnia edycja:

MiQx

New member
Bardzo dobry zakup. Do ustawien wieczornych wyjsciowy tryb to film. Podswietlenie na dzien 14 na noc 7 (mozesz dac 14 a pozniej w ustawieniach od energi ustawic sciemnianie wedlug czujnika swiatla do 7) Jasnosc 0. Kontrast 90. Ostrosc 5. Kolor 55 (zaleznie jakie nasycenie lubisz). Ustawienia kontrastu dynamicznego minimum. Temperstura cieply1. Redukcja drgan na 4. Ustawienia czerni niskie.
Dzięki za podesłanie ustawień, wypróbuję wieczorem. Pozdrawiam :)
 

ddlugii

New member
Wybór padł jednak na Samsung UE58MU6192. Wczoraj zdążyłem tyle co powiesić go w salonie i trochę pobawić się po menu i oglądnąć kilka filmików z youtube w 4K. Co do wielkości jest w sam raz, max 60 cali by weszło, w innym przypadku musiałbym cos kombinować z uchwytem.

Co do TV narazie jestem zachwycony, ale nie zdążyłem jeszcze TV na spokojnie skalibrować - pozmieniałem tylko kilka ustawień. Przy tym rozmiarze ekranu, nawet z kablówki w FHD widać naprawdę dużą różnicę. W FHD z kablówki nie zauwazyłem "klatkowania", natomiast na youtube, w zależności od filmu czy to w 4K czy w FHD raz było lekkie "klatkowanie" raz nie, ale to już sam wpatrywałem sie w obraz zeby sprawdzic - myślę, że dużo zależy od jakości nagrania i sygnału.

W wolnej chwili skalibruję TV - pewnie tylko dostosuję ustawienia pod swoje oko. Jak ktoś szuka dużego TV z fajnymi funkcjami i dobrym obrazem i nie chce zapłacić za dużo to Samsung UE58MU6192 mogę polecić - kupiłem go za 2899.


gdzie dostałeś za taką cene?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej cenie masz TCLa 60P60 na matrycy Va z lepszym wyposażeniem, lepszymi multimediami i lepszymi aplikacjami.
Kalibracja gratis
Obsługa głosem
Pilot głosowy w komplecie
Myszka wirtualna.
Obudowa aluminium
Kodi
MxPlayer
Terrarium
 

strazakp

Banned
Zastanów się ile z tych wymienionych rzeczy w tclu jest ci tak naprawdę potrzebne. Zauważ że z takich prawdziwych zalet jakie powinien mieć tv to wymienione zostało że jest VA (bo jest to zaleta) a pozostałe to multimedia i pochodne.
Piszesz że chcesz płynny obraz do 3500zl to ja widzę tutaj głównie Panasonica.
 

ddlugii

New member
To tak do 3 tys jaki model polecacie 58 cali było by idealne :) Tego samsunga co kolega pare postów wcześniej kupił czy może coś innego. Nie musi mieć androdia. Głównie będę go używał do grania na ps4 oraz oglądania tv satelitarnej. Przekazy , sport , filmy , muzyka :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten 60P60 będzie najlepszy w klasie cena do jakości i możliwości.
Za 2650 zł masz 55P60 z kalibracją , pilotem głosowym, Kodi, terrarium, MxPlayer, HBO GO.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie sięgać po Philipsa, wszystko jest poprawione i działa normalnie. Ceny dla niebieskich - specjalne.
 
Do góry