HBO GO na ANDROID TV

SZAMER

New member
Od nie damna wszyscy posiadacze telewizorów z obsługą androida mogą korzystać z HBO GO ANDROID TV. Na razie nie jest to oficjalna droga ale wszystko działa poprawnie (mam nadzieje że wątek nie zostanie usunięty przez podanie linka)

Trzeba uruchomić konto na stronie internetowej i spisać tv pin który znajduje się w zakładce urządzenia

Potem ściągnąć plik apk i zainstalować na tv
link
https://sharing.ra.seagate.com/cd1f99d4-270f-4c7e-8274-dca423d1c15b/weblinks/9rCIlM2eISGUTRc3SiY5

Po pierwszym uruchomieniu podać pin i cieszyć się w pełni działającą aplikacją z obsługą pilota

Sprawdzone na SONY 55X8508
 

Emeka

Member
Działa również na 65W855c. Ostrzegam jednak wszystkch, którzy przyzwyczaili się do jakości obrazu w Netflixie. HBO GO to nieporozumienie. Aktywowałem sobie poprzez nc+ na próbę za 35 zł i jak zobaczyłem jakość obrazu to zwątpiłem. A pomyśleć, że narzekałem na Showmax ...
 
Działa również na 65W855c. Ostrzegam jednak wszystkch, którzy przyzwyczaili się do jakości obrazu w Netflixie. HBO GO to nieporozumienie. Aktywowałem sobie poprzez nc+ na próbę za 35 zł i jak zobaczyłem jakość obrazu to zwątpiłem. A pomyśleć, że narzekałem na Showmax ...



Z aplikacji HBO GO na PS4 obraz daje radę - poziom Showmaxu, aczkolwiek do Netflixa daleko.
 

wucash

Active member
Bez reklam
nie wiem czemu ale u mnie jakość przez chromecast z tel lepsza niz z apki na tv... pomijając fakt że wogóle z jakośćią dźwięku i obrazu to nie ma podejscia do Netflixa, to dziwię się trochę takiemu traktowaniu potencjalnych klientów którzy chcieliby bezproblemowo obsłużyć aplikację na tv... z drugiej strony zawsze jakiś powód żeby sobie PS4 sprawić :p
 

SZAMER

New member
Posiadam internet 50 Mb/s odtwarzam na Sony 55x8508C ale nie zauważyłem różnicy pomiędzy chromecast a odtwarzaniem z tv. Jedyna jaka jest bolączka to że trzeba czekać ok 10 sekund na poprawienie obrazu w tv
 

wucash

Active member
Bez reklam
u mnie też przy 60 Mb/s nie ma problemu z siecią, może to chwilowe zakłócenia, potestuję jeszcze dziś i może różnice znikną :) aczkolwiek najlepiej jakby pojawiła sie normalna apka dedykowana bez kombinowania
 

Emeka

Member
Choć jestem zwolennikiem oficjalnych źródeł to w sytuacji gdy HBO nie traktuje mnie poważnie i zniechęca mnie do opłacania abo, sprawdziłem Terrarium. Fajnie działa na Androidzie w TV Sony ale jakośc nie wygląda tak różowo. Sprawdzałem wybiórczo kilka interesujących mnie filmów i seriali i niestety dobrej jakości źródeł HD nie znalazł (plik o wielkości poniżej 1GB na 65" wygląda katastrofalnie), w jednym przypadku było 2,76 GB w przypadku filmu, jakość minimalnie lepsza niż HBO GO.

W ogóle to co to za czasy. Jestem gotów płacić za dobrej jakości materiały a muszę kombinować. Za Netflixa chętnie płacę bo otrzymuję dobry produkt, dlaczego nie można tak w innych serwisach ?
 

Emeka

Member
No ale przecież w poprzednim mailu napisałem odnośnie tej usługi, że:

"Sprawdzałem wybiórczo kilka interesujących mnie filmów i seriali i niestety dobrej jakości źródeł HD nie znalazł (plik o wielkości poniżej 1GB na 65" wygląda katastrofalnie), w jednym przypadku było 2,76 GB w przypadku filmu, jakość minimalnie lepsza niż HBO GO."

No i fajnie by było korzystać z legalnych źródeł, żeby było normalnie czyli usługodawca oferuje dobrą usługe, ja za nią płacę i wszyscy są zadowoleni. Jak z Netflixem.
 

malcolm_x

New member
Sluchajcie, pomocy.
otoz jedyne czego mi brakuje w tej chwili do szczescia to hbo go na TV.
Udalo mi sie zainstalwac apke na TV (philips) wszystko dziala, ale podczas uruchamiania filmu, apka sie wywala....
Jest moze jakas aktualizacja czy cos?..
 

adambe

Member
Sluchajcie, pomocy.
otoz jedyne czego mi brakuje w tej chwili do szczescia to hbo go na TV.
Udalo mi sie zainstalwac apke na TV (philips) wszystko dziala, ale podczas uruchamiania filmu, apka sie wywala....
Jest moze jakas aktualizacja czy cos?..

Spróbuj tą apkę
https://www.apkmirror.com/apk/hbo-h...release/hbo-go-eu-5-2-0-android-apk-download/


Ona jest na telefon, trzeba wyprostować np. tym

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.fameit.rotate

nic lepszego nie znalazłem



Sprawdź aplikację VAVOO

Na VAVOO można oglądać HBO , ale nie ma HBO GO. No chyba że ja o czymś nie wiem
 
Ostatnia edycja:

tuncio12

New member
przeciez hbo kilka miesiecy temu wydało nową apke, które działa na androidzie normalnie, bo poprzednia nie dzialala mi tez
 

malcolm_x

New member
szkoda, bo ta apka jest idealna, fajne menu dziala z pilotem idealnie...
trzeba czekac az zadziala z nieszczesnym philipsem...

wiadmo wogule kto ja rozwija? te apke?
 
Do góry