SONY 49XE9005 czy inny pod PS4 pro?

artursz2

New member
Witam.

Zastanawiam się nad soniakiem 49xe9005 jako TV głównie (70%) pod konsolę, ale usłyszałem ostatnio, że dosyć mocno smuży. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy jest to upierdliwe na tyle, że lepiej dać sobię spokój z tym modelem i szukać czegoś innego? Nie ukrywam, że ten TV bardzo mi się podoba ze względu na system android, jakość obrazu, oraz dobry HDR. Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.
 

artursz2

New member
Maksymalnie myślę wydać 4700zł. TV będzie stał w pokoju "rozrywkowym" gdzie mogę sobie regulować odległość. Do grania siedziałem ok 1,5m od ekranu, a przy oglądaniu tv ok 2,5m. Aktualnie posiadam 42' LG 42LW5400.
 

artursz2

New member
Ale dla mnie tv ma służyć do oglądania sportu, filmów i grania na konsoli a system mam w tablecie, smartfonie czy laptopie z których mogę korzystać równocześnie oglądając tv.

Mam tablet shielda i wkurza mnie już to podpinanie go do TV. HDMI, zasilanie, kontroler, ustawić tryb konsoli. Fajna sprawa jak chcę streamować z PC, ale kiepska jak chcę coś na szybko puścić na YT, albo jakąś muzykę.
 

serdelekzdzemem

New member
Witam mam podobny dylemat.
SONY XE9005 czy jednak coś innego ?
Telewizor głownie ma służyć do oglądania sportu i grania na konsoli PS4PRO.
Max budżet 5tyś. i max 50"cali
 
Ostatnia edycja:

artursz2

New member
Pewnie zostanę przy tym Sony. Martwi mnie w nim kilka rzeczy, ale w sumie to nie ma TV idealnego. Zawsze trzeba iść na jakiś kompromis. Dodatkowo rozmawiałem przed chwilą ze znajomym pracującym w
"PewnejWielkiejSieciRTVAGD", żeby zastanowić się dwa razy nad decyzją zakupu Samsunga w tym przedziale cenowym (KS7000/8000), bo wraca im ich bardzo dużo. Podobno najwięcej ze wszystkich TV.
 

artursz2

New member
Dziękuję za pomoc. Kupiłem SONY, w następnym tygodniu będzie kalibracja. Co do androida, to przed podłączeniem Wifi telewizor śmigał bez przycięcia, ale po ustawieniu sieci zaczął przycinać. Pomogło wymuszenie zatrzymania 2 aplikacji od SONY i wyczyszczenie im pamięci cache. Teraz android śmiga jak marzenie. Odtwarzałem również ten sample Barcelona vs Atletico Madrid 4K Football Sample Footage | 4KSamples - Free Downloadable 4K Sample Content z dysku ssd i wszystko chodziło pięknie i płynnie. Gdyby coś się działo z tym TV będę dawał znać. Pozdrawiam
 
L

Lobo PL

Guest
Dziękuje za odpowiedz zaraz powyłączam i zobaczymy czy coś da. Ja niestety zrobiłem najnowszy update i po nim zaczął zamulać, YouTube łapie zwiechy szkoda gadać Sony zrąbało optymizacje androida pod ten tv. Kupiłem Nvidia Shield i jest super.
 
Do góry