Philips vs Panasonic! Pomocy!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystko zależy kto chce kłamać a kto nie chce .
Aparat nie kłamie. Operator albo dlatego że chce, albo dlatego że nie umie - może zmieniać na 100 sposobów zdjęcie.
 

z3

New member
Bez reklam
Acha to jednym aparat kłamie a innym nie. Czytając kolejne wpisy możemy dojść do wniosku że wszystkie testy z forum są nieprawdziwe.Takie zdjęcia TCL można znaleźć na Rtings, czyli tam też kłamią. To wrzucone pochodzi z portalu Hdtv +nazwa naszego kochanego kraju. Ludzie zastanówcie się co wypisujecie, w jednym poście zrób zdjęcie aparat nie kłamie a parę postów niżej aparat kłamie...

Oj Chłopie większych bzdetów to dawno nie widziałem, ja nigdzie o zdjęciach nie pisałem, tylko zaciekawił mnie wątek zwisa mi panas tcl philips sony i inne marki tv bo wolę projektory, natomiast nie cierpię trolli a Ty udowodniłeś, że takowym jesteś a z historii Twoich wpisów widać co trolujesz. Każdy sam może ocenić sobie to co wrzuciłeś i moje porównanie do zdjęcia zrobionego przez innego kolegę i ocenić czy jest ok, nawet jakby wrzucił takie foto święty Wawrzyniec na inne forum.
 

kubek93.93

New member
Zastanawiam się między 58ex700 a 50ex780.. Powiedzcie mi czy na naziemnej TV i kilka razy w tygodniu na jakism filmie w HD odczuje różnice? na 58ex780 mnie nie stać, miałem 48 cali i w sumie wystarczało mi to ale jak już zmieniać to i może wziaść coś większego.. ex780 kusi mnie tą matrycą 120Hz bluetooth i jedno wejscie HDMI więcej bo ex700 ma tylko 3 a to dla mnie na styk.. Może zaproponujecie coś o podobnej jakości obrazu w tej cenie do 4 tys. ? Rzebym wiedział na czym sięskupić w sklepie.. TV musze kupić do świąt także narazie mi się nie pali.
 

destructor

New member
Bez reklam
Myślę, że ciężko będzie zauważyć różnice. Weź większego przez neta, zawsze masz te 14 dni na zwrot. Miałem podobny dylemat, czekam na tego większego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czas działa na Twoja korzyść.
Ale przed samymi świętami, jak zawsze może zabraknąć telewizorów.
 

kubek93.93

New member
Właśnie, niestety jest ostatnia sztuka we Wrocławiu -,- (mowa o 50ex780- wybór padł na ten ze wzgledu na matryce 120 Hz, 4 HDMI, Bluetooth i inne pierdółki, i oczywiście zachwalany obraz) i podejrzewam że nie uda mi się jej kupić... Jakieś nowe propozycje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz naprawdę dużo modeli bardzo dobrych :
- Philips 55PUS7502 za 4299 zł
- Samsung 55MU7002 za 4299 zł
- Sony 55XE8505 za 4399 zł
- TCL 55 Qled Xess za 4499 zł
Każdy zagra lepiej niż Panasonic i ma zdecydowanie lepsze multimedia niż Panasonic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szkoda - nie wystarczy na Oleda.
Ale wystarczy na 55PUS7502 za 4299 zł z kalibracją i z dostawą gratis
 
Do góry