Pomoc przy kupnie telewiora do 9000zł

bartek002

New member
W takim razie to świetna cena. Nie będę rozpisywał się w nowym wątku, bo w sumie mam podobne oczekiwania co adam16352. Aktualnie posiadam Sharpa LC60LE635E, którego kupiłem u Was ponad 5 lat temu (btw to był świetny zakup za rozsądne pieniądze). Moje rozważania krążą wokół: Sony 65XE9005, Samsung 65Q7F, Sony 65XE9305 i właśnie 65PUS8102. Zastanawiam się, czy w perspektywie przyszłości nie warto dopłacić do 65XE9305 ze względu na jasność HDR i dodatkową obsługę Dolby Vision (czy to istotny brak przy pozostałych opcjach)? Z 2. strony ambilight, android, pilot i cena zachęcają do philipsa. Z kolei Sony XE9005 kusi zwłaszcza ceną (z tego względu łatwiej byłoby przekonać do niego żonę ;) ).

EDIT: Trochę dziwi mnie strasznie wysokie zużycie prądu przez Philipsa porównując do pozostałych modeli. Czy kalibracja cokolwiek poprawia w tym względzie, czy trzeba się z tym pogodzić?
 
Ostatnia edycja:

adam16352

New member
Witam,

Mam pytanie ile kosztuje w ogóle kalibracja takiego XE93, czy jeżeli zakupiłbym TV gdzie indziej ale chciałem skalibrować sobie TV u was jak to wygląda ? Wy wpadacie do mnie i kalibrujecie (Muszyna - woj. Małopolskie) czy odsyłam wam TV ?
 

adam16352

New member
kiki ale jak to wygląda kupuje TV u Was i wy przed przysłaniem TV kalibrujecie mi TV ? jeżeli kupię gdzie indziej a kupie kalibrację u Was to wysyłam TV do Was czy Wy przyjeżdżacie do klienta ?
 

tomaszeklolek

New member
Dla niebieskich jakie 65 cali teraz sa w tych okolicach cenowych? Jakie ceny pus8102, xe90, xe93, ex780, b7v? Chodzi o 65 cali i ktore sa lepsze a ktore gorsze z tych podanych? Czern, plynnosc, brak smuzenia....?
 

tomaszeklolek

New member
A jakie ceny? Jaki panas kosztuje okolo 6600 jak pus8102? P5 w philipsie nie ogarnia plynnosci? Co masz na mysli? Ja lubie obraz troche teatralny z przesadna plynnoscia, dla mnie mogliby kfecic filmy w 60 klatkach a nie 24.... Ktory tv lepiej ogarnia? I lubie mocna czern. Obecny ue55es6800 swieci w nocy w czarnych scenach :/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips kosztuje 6969 zł za 65PU8102 z kalibracją gratis i dostawą gratis.
Wgrywamy też wtyczki do Kodi 17 i Terrarium.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Płacisz 6999 zł - to jest promocja ratalna Philipsa i też działa u nas tak samo.
Tyle, że masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis !
 

tomaszeklolek

New member
Czyli dostane u was 20 rat 0% i jedna rate gratis? Jasne.... Przeciez wy nie macie raty gratis i do rat 3% prowizji jeszcze....wiec w rtv na raty wyjdzue 6650 a u was 7180.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A skąd wiesz?
Philips wprowadził dopłatę do rat na święta i obowiązuje również u nas.
Chcesz kupić w Euro - kupuj, ale nie opowiadaj bo nie zapytałeś jaka jest oferta obecnie.
 

tomaszeklolek

New member
Nie philips tylko rtv euro agd ma pierwsza rate gratis na wszystkie produkty do konca grudnia a oferte od Ciebie dostalem 2 dni temu z cena 6969 plus 3% prowizja za raty.... W rtv euro pierwsza rate gratis na wszystko mieli juz wczesniej....
 
Do góry