TV 4K pod gry i telewizję do 4000zł

baron212

New member
ten samsung 55mu7002 dostaniesz w neonet za mniej niż 4000, a tego mu8002 w saturnie za 5299 z tym że dostaniesz bony na zakupy to piotra i pawła na 500 zł, wiec jest co przemyślać
 

Tomek1623

New member
Oleda za 5 tysięcy nie kupię, a więcej nie dam bo nie mam. Co do cali, macie rację, zostanę przy 55. Kurde Miedzy seria 7000 a 8000 jest dobre 8 stów różnicy. Poczekam może jeszcze kilka dni, może coś ceny troszkę spadną, i wezmę 8002. A jeśli nie, to też go wezmę za 4800zl.
 

Mangus112

New member
Oleda EGa7 kupisz za ~4.5k w neonecie/media expert. Jedyny minus to brak 4k/hdr. No ale, przy dużej odległości nie ma to znaczenia, a hdr w przedziale 4-5k ma jasność ~500-650cd/m2.
 

Tomek1623

New member
Tylko mi właśnie na 4k zależy, mam to gdzie wykorzystać, a i HDR-a też coś odczuję. Także szukam czegoś do 5K z 4K i HDR. Ja wiem, że za taką kasę cudów nie ma, ale dla mnie i tak to będzie spory przeskok.
 

Yacko

Member
w Saturnie masz XE9005 odliczając bony do Piotra i Pawła za 5k, ewentualnie trochę drożej rewelacyjny Panasonic 780 58 cali.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips właśnie wprowadza PUS8602 z kropkami kwantowymi. Kolory - bajka !
Nowy procesor P5 nie daje szans konkurencji - to jak podrasowany samochód.
Ambilight potrójny, pełne multimedia:
Terrarium - tysiące filmów
Kodi 17 - dziesiątki tysięcy filmów i programów
MxPlayer odtwarza wszystko.
Dźwięk rewelacja bo w komplecie jest soundbar mocowany na magnesy i pełne stereo.
Pilot z klawiaturą i z obsługą głosową.
Kalibracja profesjonalna gratis.
I cena w promocji olimpijskiej - rewelacyjna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli tylko czerń to najlepszą ma w klasie cenowej tCL P60 za pół ceny.
Czyli masz dwa telewizory 55" w cenie jednego i to o gorszych parametrach. TCL 55P60 kosztuje 2650 zł z kalibracją i z pilotem głosowym gratis.
 

adambe

Member
MU 7002, wg. mnie do Twoich warunków będzie w sam raz. Nie ma sensu dopłacać kilkuset zł. do mu 8002, na co dzień różnicy nie zauważysz.
Najtańszy oled 4k to prawie 7 tyś.
 
Do góry