49"55" dla kibica piłki kopanej.

c19asso

New member
Witam!
Proszę Was o radę, jaki telewizor nabyć.
Moje wymagania to:
49''-55'', budżet 4500zł. Priorytet to sprzęt dobrze ''radzący sobie'' z transmisją meczy piłkarskich. Mile widziany ''ciekawy'' smart tv, bo nie tylko sportem człek żyje ;)
Źródło sygnału - cyfrowa Vectra TV, użytkowanie dzień i noc. Sprzęt będzie wisiał 3m od obserwatora usytuowanego raczej na wprost lub pod małym kątem.
Z góry dziękuję za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry w klasie cenowej masz. Extra modele :
Philips 55pus7502 za 4799 zl
Sony 55xe8505 za 4699 zł
TCL 55x2 za 4599 zł z pakietem
 
Ostatnia edycja:

c19asso

New member
a czy 55PUS7101 nie spełni moich oczekiwań?
Rozpatrywałem ten model jak i również 7502.Znalazłem bardzo dobrą ofertę za 4199zł tylko muszę się spieszyć.
Co sądzicie?
Czy kalibracja jest wskazana?
 

flozbi

New member
Mam od miesiąca model Philipsa 55pus7101 i jest średni, na pewno nie bardzo dobry. Matryca ma problem z podświetleniem, kilka miejsc świecących dużo jaśniej. Też często oglądam sport i matryca w tym tv 100 hz lepiej radzi sobie z płynnością ruchu od modeli 50hz, ale daleko do plazmy czy oledów. Ambilight rzeczywiście na spory plus i robi wrażenie. Jakbym teraz wybierał to dołożyłbym kilka stówek do najtańszego oleda, byłby lepszy do oglądania sportu.
 

c19asso

New member
Jestem na etapie ''wybierania'' sprzętu, jeśli się zdecyduję na Philipsa to najprawdopodobniej odezwę się na priv.
Dziękuję za podpowiedzi!
Pozdrawiam.
 

c19asso

New member
Ludzie i co tu zrobić? zdecyduję między trzema modelami:
Philips 55PUS7502
Sony 55XE8505
Samsung UE55MU7052
KTÓRY?!
najbardziej zależy mi na jakości obrazu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do piłki każdy jest dobry.
Philips ma w tej chwili w tej klasie najbardziej wydajny procesor P5, ma Ambilight, znacznie więcej aplikacji niż Panasonic i lepsze multimedia.
Masz więcej zdecydowanie możliwości dodatkowych.
Więc pytanie czy sport i tylko sport czy również inne możliwości.
Dla niebieskich 55PUS7502 za 4299 zł z kalibracją.
 

strazakp

Banned
Do piłki każdy jest dobry.
Philips ma w tej chwili w tej klasie najbardziej wydajny procesor P5, ma Ambilight, znacznie więcej aplikacji niż Panasonic i lepsze multimedia.
Masz więcej zdecydowanie możliwości dodatkowych.
Więc pytanie czy sport i tylko sport czy również inne możliwości.
Dla niebieskich 55PUS7502 za 4299 zł z kalibracją.
Nie wiedziałem że są telewizory "tylko do sportu". Jakie to modele tv?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zamów Philipsa ( nikt jeszcze nie zwracał) jeśli Ci się nie spodoba - wymienimy Na Sony, Philipsa, LG czy TCLa.
 
Do góry