LG 55EG910V OLED wyprzedaż czy warto?

GooR8

New member
Witam, przymierzam się do zakupu w/w telewizora. Wyprzedaże w sieciach handlowych i cena poniżej 4tys zł. Czy warto zakupić ten tv? Obraz petarda na tv naziemnej prezentowanej w jednym ze sklepów.
Zastanawiam się czy warto kupić tv za 4tys zł czy poszukać jakiegoś z wyprzedaży Full HD za ok 2tys zł.
Aktualnie używany TV Toshiba 40 tl838.

Boję się za po 2 latach gwarancji wystąpią problemy z matryca i tv będzie nadawał się do piwnicy.

Zastanawiałem się nad Samsung 55MU6442 media markt lub 55MU6472 euro rtv agd, ale mają problem z wypalajaca się matryca w prawym dolnym rogu od strony zasilacza.

Hmmm, co robić, poradzcie koledzy.
Dziękuję i pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

GooR8

New member
Nie, po jakims czasie na matrycy wyskoczyly 2 linie - jedna pionowa druga pozioma, biegnace do jakby jednego wiekszego piksela.

Osobiscie posiadam Panasonica model E30E, ktory kupilem w 2011 roku i rowniez korzystalem z Twoich porad.
 

GooR8

New member
No niby w jednym z marketów jest nowo zapakowany, a w drugim niby uzywany ok. 2 tygodni.

Czy jest mozliwosc sprawdzenia ile godzin tv pracowal w sklepie?
 

GooR8

New member
Do wszystkich LG jest taki sam?

Ewentualnie czy mógłbyś podać?

Z góry bardzo dziękuję.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

GooR8

New member
Kupiony, prod. kwiecień 2017, niby wystawiony na sklep w sierpniu.

Dokupilem przedluzona gwarancję i ubezpieczenie. Tylko czy potrzebnie?

Co do tv to dla mnie jako zwykłego zjadacza chleba wszystko super a nawet więcej. Obym był dalej tak samo zadowolony. Dziękuję za porady.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry