Dylemat.

bobibilski

New member
Nie wiem czy słusznie ale mój wybór ze względów ograniczonego budżetu do 4000zł padł na Philips 55PUS7101 lub za dopłatą 300zł na samsung 55MU7002. Posiłkuję się tylko tym co przeczytam w necie ale nie mam dostępu do sklepów w których by te telewizory można było zobaczyć na żywo i ocenić. Pokój to 20m2 nasłoneczniony(okna od zachodu),stojący na komodzie , odległośc od telewizora to w zależności czy na kanapie czy przy stole jakieś 2 - 4m, źródło sygnału to kablówka, dvd i może w przyszłości bluray, fajnie jak będzie dostęp do netu(otwarty android) no i możliwość nagrywania na dysk i odczyt z kart oraz komunikacja( bluetooth) np z telefonem. Bardzo proszę o pomoc w wyborze modelu lub ewentualnie wskazanie czegoś lepszego oczywiście w tej cenie.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android masz w Philipsie, SOny, TCL.
Na Sony Kasy nie wystarczy.
Philipsa masz 55PUS7101 za 4199 zł z kalibracją.
TCLa 55C70 za 3299 zł
A TCla 55X2 z Quantum Dot za 4599 zł
Jak będziesz niebieski, masz jeszcze kalibrację gratis i pakiet do TCLa dodatkowo.
 

bobibilski

New member
O.k Bluncik85 ale tak jak napisałem w 1 poście może bym mógł dołożyć te 4 stówki (lecz nie więcej) ale nie wiem czy warto, w końcu oferta Kikiego na Philipsa też przekracza budżet. Więc t takiej sytuacji warto dołożyć do samsunga czy brać philipsa, a może jeszcze coś innego ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisałeś Android - a Samsung nie ma Androida i nie będzie miał.
Więc wiele platform filmowych w Samsunga nie zobaczysz na oczy.
Ale chcesz kupić Samsunga i tylko Samsunga - to oczywiście Twój wybór, Twoja kasa.
A z Androidem masz te modele co podałem.
 

bobibilski

New member
Dzieki Kiki za wyjaśnienie. Wybór padnie pewnie na philipsa z tym że mam pewne obawy ponieważ gdy byłem ostatnio w media m i oglądalem telewizory na półce to właśnie philips ( nie pamiętam symbolu ) grał najsłabiej czyli obraz byl taki mdły a patrząc pod małym kątem to była masakra a samsung chyba 6442 przy tym philipsie to była żyleta no i dlatego tak wypytuje o tego samsunga. Rozwiejesz moje wątpliwości jakoś ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak podasz symbol to CI mogę potwierdzić lub nie.
Zależy jaki model widziałeś.
W klasie cenowej z Androidem:
Philipsa masz 55PUS7101 za 4199 zł z kalibracją.
TCLa 55C70 za 3299 zł
A TCla 55X2 z Quantum Dot za 4599 zł
Nic lepszego nie kupisz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele sklepów robi różne triki , żeby zademonstrować "to co chcą".
Model PUS6432 orłem nie jest ale nie ma problemów z ostrością, chyba że wrzucisz ECO w dzień.
 
Do góry