TV 43'' do ok.2000zł

Rojber93

New member
Witam. Szukam TV 43cale do 2000zł ale mogę dołożyć coś do tej kwoty jeżeli będzie warto :)
Do tv będzie podpięta konsola, chciałbym żeby obraz był płynny i nie zacinał się. Rozdzielczość full hd wystarczy. Musi mieć smart tv żeby można było przeglądać internet, głównie yt :) i dobre kąty widzenia ponieważ nie każdy będzie mógł siedzieć na wprost ekranu.
Spodobały mi się philipsy z ambilight może coś w tej kwocie jest warte kupna ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz idealny do potrzeb :
- TCL 43P60 za 1850 zł
Pilot gratis do obsługi głosowej
Kalibracja gratis.
Android - więc masz nie tylko YT al dziesiątki platform filmowych.

Jeśli z ambilightem to za 2499 zł masz z kalibracją 43PUS6501 .
 

Rojber93

New member
Co do TCL jakoś nie jestem przekonany. Philips mi się podoba, zastanawiam się tylko czy android będzie płynnie działał i youtube. Wyczytałem też, że światło może się odbijać od matrycy. Rozumiem, że warto zapłacić 2 500zl za ten model niż 2000zł za starszy ?
 

Rojber93

New member
nie oglądam tv zbyt często w weekendy pogram na konsoli i obejrzę jakiś film więc chciałem wydać 2000zł ale tv będzie pewnie na ładnych parę lat więc 500zł dołożę do tego philipsa :) chciałbym go zobaczyć na żywo ale nigdzie w pobliżu nie ma, a raczej nie zamówią do sklepu w moim mieście żeby go włączyć i pokazać :p Chyba zostaje mi kupno w ciemno :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zamów - jak Ci się nie spodoba możesz zwrócić.
Jak będziesz niebieski to masz jeszcze kalibrację gratis.
 

Rojber93

New member
Nie mogę dostać tego tv u mnie w mieście. Nie chce zamawiać, bo w razie awarii wole zanieść do sklepu niż wysyłać.
Chyba zdecyduje się na Philips 43PUS6401/12 wiem, że matryca 60hz ale meczy raczej nie oglądam, a sam nie jestem jakiś wybredny tym bardziej, że większość tv w tym przedziale cenowym ma 60hz i ludzie jakoś z tym żyją :p A ten model jest u mnie w mieście dostępny za 1999zł :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież to mniej roboty z wysyłką niż z dostawą własną do sklepu.
Ja bym brał Philipsa ale jednak 49PUS6501 za 2550 zł - czyli z matrycą 100Hz.
Ale to Twoja kasa.
 

Rojber93

New member
Ostatecznie wybor padl na philipsa 49pus6561/12 Byl w promocji za 2500zl. Niby siedze ponad 2m od tv ale wydaje mi sie dosyc apory ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaje ☺ Z tv jestem bardzo zadowolony mega plynny obraz, android dziala dosyc sprawnie, ogromna ilosc ustawien, ambilight 3stronny daje fajny efekt ☺ dzieki za pomoc w wyborze i pozdrawiam ☺
 

Rojber93

New member
Zapytałem się w sklepie jak kupowałem o kalibracje i gość powiedział, że oni takiego czegoś nie robią, a jeżeli ma ktoś to zrobić sprzętem to trzeba zapłacić kilkaset zł i zostają tylko indywidualne ustawienia w domu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski - masz gratis.
Wysłaliśmy kilkanaście tysięcy kalibracji w Polsce i w Europie - poziom zadowolenia 99,9 %.
Obowiązku nie ma.
 
Do góry