Wybór tv pod xbox one s

Bario

New member
Cześć wszystkim,

Przymierzam się do nowego tv:
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - ciężko powiedzieć, w załączniku bd zdjęcie
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? - 2-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? - najczęściej jedna, czasami 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? - bardziej na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? - stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? - na zdjęciu będzie widać możliwe że tv będzie pod oknem(poddasze)
7. Jaki masz obecnie telewizor? - słaby, nawet nie ma sensu podawać nazwy
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? - niski input lag, mile widziane 4k/uhd
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? - brak
10 .Jakie urządzenia? - kino domowe, konsola do gier
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? - ok 5h
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? - nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - filmy, seriale
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? - 70% głównie do tego to potrzebuję
16. Preferencje co do marki? - trochę już przeglądałem czeluści internetu i wydaje mi się, że samsung najlepiej się sprawdza co do niskiego inputlaga
17. Preferencje co do wielkości? - 46-55
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - usterki
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - 2500 zł brutto
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? - jak się zapsuje i jest tak stary, że lepiej zakupić nowy.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych - rzadko

Lekko już przeszukałem internet, znalazłem parę telewizorów, które by mogły spełniać moje potrzeby a pierwszy to niski input lag (do fify). Tutaj moje propozycje:
- samsung UE49KU6400 (uhd+hdr, input ~20ms) ten tv dostępny w jednym sklepie za 2600
- samsung UE55K5500 (brak uhd/4k, input ~20ms) cena 2500
- samsung UE50KU6000 (4k, input ~34) tego znalazłem za 2200 z klawiaturą do niego
- samsung UE49KU6100 (4k, input ~20ms) 2600 + pewny rabat w sklepie blisko mnie.

Gdybym miał zakupić tv bez waszej porady, wziął bym ku 6100, ale po to napisałem żebyście podpowiedzili czy zakup któregoś z moich typów podanych ma sens, a jeżeli nie to proszę o inne propozycje.

Poddasze mam bardzo słabo oświetlone jeśli chodzi o naturalne oświetlenie. Akurat najbardziej odpowiada mi miejsce tv pod jednym z 3 okien, ale jeśli o to chodzi zawsze mogę to okno obkleic czymś co zakryje światło.

Zdjęcie, w którym biały kolor to miejsce tv, zielone kanapa. h[X]ttps://ibb.co/dY3Uow usuńcie [X]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To do grania sprawdź jeszcze TCLa 49P60 za 2199 zł z pilotem do obsługi głosowej gratis, kalibracja gratis.
 
Do góry