Jaki tv wybrać .

wienio

New member
Witam.
Temat pewnie stary jak świat ale chciałbym bardzo prosić o pomoc w wyborze telewizora. Pokój jest wielkości 20m2, sygnał to tv kablowa, odległość od tv to3-5m, tv ma stać na komodzie, okna pokoju są od strony zachodniej. Nie wiem czy wielkość 55cali będzie dobrym wyborem czy nie trzeba trochę mniejszej przekątnej.Ostatnio oglądałem w Media Expert tv SONY LED KDL-50W756C ale nie mogę się zdecydować . Bardzo był bym wdzięczny za pomoc w wyborze marki i modelu telewizora.
Pozdrawiam.
 

wienio

New member
Jeżeli chodzi o budżet to myślę że tak do 4000, Najbardziej zależy mi na dobrym, wyraźnym obrazie ale nie pogardzę wifi i portem usb do odtwarzania filmów. Raczej nie mam czegoś co mnie irytuje w telewizorach, no chyba że słabej jakości dźwięk.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To minimum 55" i z dobrych masz:
Philips 55PUS6561 za 3550 zł
TCL 55C70 za 3299 zł
Philips 55PUS7101 za 3999 zł
W tych masz wszystko co potrzebujesz bo z poziomu ANdroida , MxPlayer odtwarza wszystko co mu podasz.
 

wienio

New member
Prośba do wszystkich ( w szczególności do Kikiego ).
1. Czy Philips 55PUS7101 to to samo co Philips 55PUS7101/12
2. Czy warto dopłacić ponad 1tyś do Philips 55PUS7502/12 A
3. Czy w tych tv jest tzw pełny android czy jakaś wersja okrojona tzn tylko aplikacje które wrzucił producent.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

wienio

New member
Dzięki za odpowiedź. Właśnie wróciłem z MM gdzie oglądałem samsung UE55MU6442UXXH, obraz bardzo mi się spodobał ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaką ma matrycę ile Hz i ogólnie jest dostępny tylko w MM lub Saturnie. Wie może ktoś coś więcej na temat tego konkretnego modelu ? Był bym bardzo wdzięczny za jakieś info. Z góry bardzo dziękuję !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung to model z matrycą 50Hz.
Philipsy masz z matrycą 100Hz i Androidem.
Multimedia są zdecydowanie lepsze.
Zaloguj się w Klubie HDTV , to dostaniesz specjalne ceny z kalibracją gratis.
 
Do góry