Telewizor zaledwie ~32"

gzyrzdow

New member
Witam.
Szukam telewizora dla rodziców. Wymiar maksymalny (z podstawą i ramkami i obojętnie czym) to 600x850mm i stąd wyszły mi okolice 32".
Osobiście przerobiłem już kilka telewizorów jak Panasonic 42-ET60, następnie Samsung 48-H6400 i aktualnie Panasonic 42"-ST60 (szukam 50").
Nie wiem jednak jak mają się sprawy i czego szukać w klasie rozmiarów 32".
Czy odpowiedniki 32" będą tak samo "dobre" jak ich więksi bracia?

Krótko i na temat.
Oczekuję telewizora LCD około 32" dającego obraz nie gorszy (lub bardzo zbliżony) niż Samsung 48" H6400. Telewizor ten jak na LCD miał dobrą czerń, był jasny i wystarczająco dobrze odwzorowywał ruch i na tym mi zależy.
Do tego powinien posiadać Smart pozwalający odtwarzać filmy z serwera NAS DLNA (kabel, albo wi-fi) o wysokim bitrate (film ~20GB, powiedzmy okolice 30tys kb/s) z czym H6400 sobie radził, ale ST60 już przy 20tys wymięka ;) Wszelkie inne aplikacje są zbędne.
Szukam raczej używki w pieniądzach do 1000zł. Niestety H6400 chwilowo nie widze w 32".
Z góry dziękuję za pomoc ;)
 

gzyrzdow

New member
Tak. Ze smartem.
Niedociągnięć, to znaczy?
Odległość oglądania to często 1,2-1,5m siedząc w fotelu i wtedy będzie widać.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na używka się nie znam i nie mam wiedzy dlaczego są sprzedawane.
Kup SkyMastera nowego i jeszcze CI kasa zostanie.
 

gzyrzdow

New member
Myślałem, że osoba która "siedzi" w temacie od kilku lat ma przerobione już kilkadziesiąt albo i set telewizorów, więc nie wiem co do rzeczy ma "używka" skoro na 99% kiedyś przechodziły one jako nówki przez Pańskie ręce.
Widać nagonkę na kupno nówki, co potwierdza opinie o tym serwisie na innych forach.
Dziękuję i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie irytuj się . Nie siedzę u ludzi i nie wiem czy np nie sprzedaje dlatego że zalał wodą telewizor, że my charczy albo strzela w nocy. I dlatego sprzedaje.
Nie zajmuję się używanymi bo nie znam ich historii i nigdy się zamierzam zajmować. Uszanuj więc innych zdanie do własnego działania.
 
Do góry